III. HBL Dubrovnik – Neretva

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Postranje 13 10 1 2 171 115 56 31
2 Slaven Gruda 13 8 0 5 165 121 44 24
3 Ploče 13 8 0 5 164 122 42 24
4 Slivno 13 6 2 5 155 131 24 20
5 Gornja Vrućica 13 5 3 5 136 150 -14 18
6 HVIDR-a Gromača Dubrovnik 13 6 0 7 121 165 -44 18
7 Omladinac 12 5 1 6 121 143 -22 16
8 Komolac-Ombla 12 4 1 7 111 153 -42 13
9 ŠBK Rijeka 13 4 0 9 140 146 -6 12
10 Donji Brgat 13 4 0 9 124 162 -38 12

Rezultati:

13. kolo - 19.05.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Metković Slivno - ŠBK Rijeka 19:3
Srebreno Postranje - Komolac-Ombla 16:6
SRE Donji Brgat - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 6:16
Ploče Ploče - Slaven Gruda 13:9
Vodovađa Omladinac - Gornja Vrućica 12:10
12. kolo - 11.05.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ploče Ploče - Postranje 14:8
Vodovađa Slaven Gruda - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 16:6
Metković Gornja Vrućica - Slivno 11:11
Srebreno ŠBK Rijeka - Donji Brgat 20:2
11. kolo - 04.05.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Postranje - Slaven Gruda 12:10
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - ŠBK Rijeka 14:8
Metković Slivno - Komolac-Ombla 21:1
Donji Brgat Donji Brgat - Gornja Vrućica 8:14
Vodovađa Omladinac - Ploče 13:9
10. kolo - 27.04.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ploče Ploče - Slivno 10:12
Komolac Komolac-Ombla - Donji Brgat 14:8
Vodovađa Slaven Gruda - ŠBK Rijeka 12:10
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 12:10
Srebreno Postranje - Omladinac 14:8
9. kolo - 20.04.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ploče Ploče - Donji Brgat 14:8
Vodovađa Omladinac - Slaven Gruda 4:18
Srebreno Postranje - Slivno 16:6
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - ŠBK Rijeka 12:10
Komolac Komolac-Ombla - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 18:4
8. kolo - 13.04.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka - Komolac-Ombla 15:7
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Ploče 12:10
Metković Slivno - Omladinac 18:4
Donji Brgat Donji Brgat - Postranje 6:16
Vodovađa Slaven Gruda - Gornja Vrućica 16:6
7. kolo - 13.10.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ploče Ploče - ŠBK Rijeka 17:5
Komolac Komolac-Ombla - Gornja Vrućica 14:8
Vodovođa Omladinac - Donji Brgat 13:9
Metković Slivno - Slaven Gruda 14:8
Srebreno Postranje - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 16:6
6. kolo - 06.10.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka - Postranje 10:12
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Omladinac 12:10
Vodovađa Slaven Gruda - Komolac-Ombla 16:6
Donji Brgat Donji Brgat - Slivno 18:4
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - Ploče 13:9
5. kolo - 29.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ploče Ploče - Komolac-Ombla 16:6
Metković Slivno - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 15:7
Donji Brgat Donji Brgat - Slaven Gruda 15:7
Vodovađa Omladinac - ŠBK Rijeka 12:10
Postranje Postranje - Gornja Vrućica 16:6
4. kolo - 23.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Komolac Komolac-Ombla - Postranje 11:11
Vodovađa Slaven Gruda - Ploče 8:14
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Donji Brgat 12:10
Srebreno ŠBK Rijeka - Slivno 14:8
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - Omladinac 11:11
3. kolo - 15.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Postranje - Ploče 14:8
Donji Brgat Donji Brgat - ŠBK Rijeka 12:10
Vodovađa Omladinac - Komolac-Ombla 16:6
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Slaven Gruda 3:19
Metković Slivno - Gornja Vrućica 11:11
2. kolo - 08.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodovađa Slaven Gruda - Postranje 14:8
Komolac Komolac-Ombla - Slivno 12:10
Srebreno ŠBK Rijeka - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 15:7
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - Donji Brgat 12:10
Ploče Ploče - Omladinac 14:8
1. kolo - 01.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka - Slaven Gruda 10:12
Vodovađa Omladinac - Postranje 10:12
Donji Brgat Donji Brgat - Komolac-Ombla 12:10
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Gornja Vrućica 12:10
Metković Slivno - Ploče 6:16