II. HBL – jug

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Primošten 18 16 1 1 253 143 110 49
2 Vir 18 10 1 7 204 192 12 31
3 Otok 18 9 3 6 223 173 50 30
4 Zlatan otok 18 9 1 8 220 176 44 28
5 Hajduk Rašica 18 9 0 9 186 210 -24 26
6 Komolac 18 8 1 9 208 188 20 25
7 Hidroelektrana Dubrovnik 18 8 1 9 200 196 4 25
8 Župa dubrovačka 18 8 0 10 186 210 -24 24
9 Naklice 18 6 0 12 151 245 -94 18
10 Umčani 18 2 2 14 149 247 -98 8

Rezultati:

18. kolo - 07.04.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Metković Umčani - Vir 16:6
Jelsa Zlatan otok - Primošten 10:12
Split Naklice - Otok 8:14
Imotski Hajduk Rašica - Hidroelektrana Dubrovnik 4:18
Srebreno Komolac - Župa dubrovačka 18:4
17. kolo - 31.03.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Metković Župa dubrovačka - Zlatan otok 14:8
Zadar Vir - Naklice 18:4
Šibenik Primošten - Umčani 12:10
Sinj Otok - Hajduk Rašica 20:1
Srebreno Hidroelektrana Dubrovnik - Komolac 12:10
16. kolo - 23.03.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Komolac - Otok 11:11
Šibenik Primošten - Župa dubrovačka 14:8
Metković Umčani - Naklice 9:13
Jelsa Zlatan otok - Hidroelektrana Dubrovnik 12:10
Srebreno Hajduk Rašica - Vir 10:12
15. kolo - 16.03.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Sinj Otok - Zlatan otok 18:4
Srebreno Župa dubrovačka - Umčani 14:8
Zadar Vir - Komolac 14:8
Split Naklice - Hajduk Rašica 13:9
Srebreno Hidroelektrana Dubrovnik - Primošten 7:15
14. kolo - 09.03.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Komolac - Naklice 18:4
Šibenik Primošten - Otok 12:10
Metković Umčani - Hajduk Rašica 8:14
Jelsa Zlatan otok - Vir 21:1
Srebreno Župa dubrovačka - Hidroelektrana Dubrovnik 10:12
13. kolo - 02.03.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Zadar Vir - Primošten 9:13
Srebreno Hidroelektrana Dubrovnik - Umčani 19:3
Sinj Otok - Župa dubrovačka 19:3
Srebreno Hajduk Rašica - Komolac 12:10
Split Naklice - Zlatan otok 6:16
12. kolo - 23.02.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Metković Umčani - Komolac 10:12
Srebreno Hidroelektrana Dubrovnik - Otok 9:13
Šibenik Primošten - Naklice 18:4
Srebreno Župa dubrovačka - Vir 10:12
Jelsa Zlatan otok - Hajduk Rašica 15:7
11. kolo - 16.02.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Zadar Vir - Hidroelektrana Dubrovnik 14:8
Srebreno Komolac - Zlatan otok 20:2
Srebreno Hajduk Rašica - Primošten 7:15
Split Naklice - Župa dubrovačka 9:13
Sinj Otok - Umčani 18:4
10. kolo - 09.02.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Hidroelektrana Dubrovnik - Naklice 18:4
Srebreno Župa dubrovačka - Hajduk Rašica 14:8
Metković Umčani - Zlatan otok 11:11
Šibenik Primošten - Komolac 16:6
Sinj Otok - Vir 11:11
9. kolo - 02.02.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Zadar Vir - Umčani 18:4
Šibenik Primošten - Zlatan otok 14:8
Sinj Otok - Naklice 12:10
Srebreno Župa dubrovačka - Komolac 8:14
Srebreno Hidroelektrana Dubrovnik - Hajduk Rašica 9:13
8. kolo - 26.01.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Komolac - Hidroelektrana Dubrovnik 13:9
Jelsa Zlatan otok - Župa dubrovačka 18:4
Metković Umčani - Primošten 8:14
Srebreno Hajduk Rašica - Otok 13:9
Split Naklice - Vir 15:7
7. kolo - 19.01.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Sinj Otok - Komolac 12:10
Zadar Vir - Hajduk Rašica 13:9
Srebreno Župa dubrovačka - Primošten 13:9
Split Naklice - Umčani 12:10
Srebreno Hidroelektrana Dubrovnik - Zlatan otok 14:8
6. kolo - 08.12.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Jelsa Zlatan otok - Otok 17:5
Metković Umčani - Župa dubrovačka 8:14
Srebreno Komolac - Vir 14:8
Šibenik Primošten - Hidroelektrana Dubrovnik 19:3
Srebreno Hajduk Rašica - Naklice 14:8
5. kolo - 01.12.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Zadar Vir - Zlatan otok 16:6
Sinj Otok - Primošten 11:11
Srebreno Hidroelektrana Dubrovnik - Župa dubrovačka 15:7
Srebreno Hajduk Rašica - Umčani 13:9
Split Naklice - Komolac 12:10
4. kolo - 24.11.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Jelsa Zlatan otok - Naklice 18:4
Šibenik Primošten - Vir 17:5
Srebreno Komolac - Hajduk Rašica 6:16
Metković Umčani - Hidroelektrana Dubrovnik 11:11
Srebreno Župa dubrovačka - Otok 17:5
3. kolo - 17.11.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Komolac - Umčani 14:8
Zadar Vir - Župa dubrovačka 18:4
Sinj Otok - Hidroelektrana Dubrovnik 15:7
Srebreno Hajduk Rašica - Zlatan otok 15:7
Split Naklice - Primošten 9:13
2. kolo - 10.11.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Jelsa Zlatan otok - Komolac 17:5
Šibenik Primošten - Hajduk Rašica 16:6
Metković Umčani - Otok 12:10
Srebreno Hidroelektrana Dubrovnik - Vir 12:10
Srebreno Župa dubrovačka - Naklice 21:1
1. kolo - 03.11.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Jelsa Zlatan otok - Umčani 22:0
Srebreno Komolac - Primošten 9:13
Zadar Vir - Otok 12:10
Srebreno Hajduk Rašica - Župa dubrovačka 14:8
Split Naklice - Hidroelektrana Dubrovnik 15:7