Prijedlozi promjene sustava HBL 25./26. poslani u javnu raspravu

Po odluci Izvršnog odbora od 28. svibnja 2024. godine u javnu raspravu upućuju se prijedlozi promjene sustava natjecanja u HB ligama.

Izvršni odbor na video sjednici 30. travnja 2024. godine imenovao je radnu komisiju za izradu prijedloga promjene sustava natjecanja u HB ligama u sastavu:

1. Srđan Dragojević (BS DNŽ)
  2. Toni Škrabić (BS SDŽ)
  3. Kristijan Klarić (IBS)
  4. Ante Bratović (BS ZDŽ)
  5. Branko Pranjić (BS VSŽ)
  6. Dino Blečić – Sportska komisija HBS-a
  7. Boris Nadenić – Sudačka komisija HBS-a

Na video sjednici Izvršnog odbora održanoj 28. svibnja 2024. godine pod točkom dnevnog reda 2. Prijedlog Komisije za promjenu sustava, nakon kraće rasprave u kojoj su, uz članove IO-a, u ime Komisije sudjelovali Srđan Dragojević, Toni Škrabić i Ante Bratović, donesena je jednoglasna odluka da se u javnu raspravu županijskim boćarskim savezima, prije usvajanja na redovnoj sjednici Skupštine HBS-a zakazanoj za 13. srpnja 2024. godine, upućuju prijedlozi Srđana Dragojevića i Komisije za prijedlog promjene sustava.

Prijedlog Srđana Dragojevića – Prijedlog S.Dragojević, 31.05.2024.

Prijedlog radne komisije – Radna komisija HBS – prijedlozi sustava natjecanja

Županijski boćarski savezi pisane komentare i očitovanja na prijedloge promjene sustava mogu poslati u ured Saveza najkasnije do 20. lipnja 2024. godine do 23.59 na [email protected]

Datum objave: 31.05.2024.