I. HBL

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Zrinjevac 8 8 0 0 153 55 98 24
2 Vargon Rijeka 8 6 0 2 119 89 30 18
3 Biston Brela 8 5 1 2 127 81 46 16
4 Sokol 8 5 0 3 98 110 -12 15
5 Pula 8 4 0 4 120 88 32 12
6 Pazin 8 4 0 4 113 95 18 12
7 Istra Poreč 8 3 1 4 100 108 -8 10
8 Marinići 8 2 0 6 83 125 -42 6
9 Gorčina 8 2 0 6 81 127 -46 6
10 Podhum 8 0 0 8 46 162 -116 0

Rezultati:

8. kolo - 25.11.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Pula Pula - Sokol 20:6
Bast Biston Brela - Marinići 20:6
Pazin Pazin - Istra Poreč 16:10
Rijeka Vargon Rijeka - Zrinjevac 8:18
Sinj Gorčina - Podhum 17:9
7. kolo - 18.11.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Sinj Gorčina - Pula 6:20
Dražice Podhum - Vargon Rijeka 10:16
Zagreb Zrinjevac - Pazin 20:6
Viškovo Marinići - Sokol 8:18
Poreč Istra Poreč - Biston Brela 13:13
6. kolo - 11.11.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Pula Pula - Marinići 20:6
Bast Biston Brela - Zrinjevac 11:15
Split Sokol - Istra Poreč 16:10
Rijeka Vargon Rijeka - Gorčina 20:6
Pazin Pazin - Podhum 22:4
5. kolo - 04.11.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Rijeka Vargon Rijeka - Pula 16:10
Sinj Gorčina - Pazin 14:12
Dražice Podhum - Biston Brela 3:23
Zagreb Zrinjevac - Sokol 24:2
Poreč Istra Poreč - Marinići 18:8
4. kolo - 28.10.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Pula Pula - Istra Poreč 20:6
Split Sokol - Podhum 19:7
Bast Biston Brela - Gorčina 19:7
Pazin Pazin - Vargon Rijeka 12:14
Marinići Marinići - Zrinjevac 8:18
3. kolo - 21.10.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Pazin Pazin - Pula 16:10
Rijeka Vargon Rijeka - Biston Brela 15:11
Sinj Gorčina - Sokol 12:14
Dražice Podhum - Marinići 6:20
Zagreb Zrinjevac - Istra Poreč 20:6
2. kolo - 14.10.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Pula Pula - Zrinjevac 10:16
Poreč Istra Poreč - Podhum 23:3
Marinići Marinići - Gorčina 19:7
Bast Biston Brela - Pazin 14:12
Split Sokol - Vargon Rijeka 14:12
1. kolo - 07.10.2017.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Pazin Pazin - Sokol 17:9
Dražke Podhum - Zrinjevac 4:22
Sinj Gorčina - Istra Poreč 12:14
Rijeka Vargon Rijeka - Marinići 18:8
BAST Biston Brela - Pula 16:10