Ždrijeb PH za seniore-bližanje i izbijanje u krug i par

U Rijeci je 3. prosinca za vrijeme održavanja prvenstva Hrvatske za seniore u pojedinačnom klasičnom Sportska komisija HBS-a (Dino Blečić) održala je ždrijeb za discipline par klasično (Pazin, Kozari: 09.12.2017.) i krug (Dubrovnik, Metković: 16. i 17.12.2017.).

Obzirom da se razigravanje po skupinama na oba natjecanja održava na udaljenim lokacijama (Pazin – Kozari i Dubrovnik – Metković) bilo je potrebno unaprijed održati ždrijeb kako igrači ne bi morali odlaziti na obije lokacije kod prijave i ždrijeba.

Svi igrači dužni su se pojavit Voditeljima natjecanja i sucima na lokaciji na kojoj su određeni ždrijebom u predviđeno vrijeme radi prijave i pregleda registracije te liječničkih pregleda:

1. Par – Pazin: 09.12.17. u 8,30
2. Par – Kozari: 09.12.17. u 8,30
3. Krug – Dubrovnik: 16.12.17. u 14,30
4. Krug – Metković: 16.12.17. u 14,30

Molimo županijske boćarske saveze da na vrijeme jave promjene u svojim prijavama u slučaju promjene predstavnika na PH ili eventualnog nedolaska. Nakon predviđenog vremena u slučaju nedolaska predstavnika na PH upražnjena mjesta biti će popunjena predstavncima iz redova domaćina natjecanja (IBS i BS DNŽ) sukladno Propozicijama natjecanja HBS-a.
U nastavku dajemo pregled i raspored natjecanja za PH određen ždrijebom. Napominjem da za one županijske boćarske saveze koje još nisu dostavili prijave za disciplinu krug jer je županijsko natjecanje u tijeku ( BS PGŽ, BS ŠKŽ i BS DNŽ) ždrijebom je određena pozicija ostvarena na županijskom natjecanju koja će biti zamijenjena imenom i prezimenom natjecatelja nakon što pristignu prijave iz ŽBS.

Denis Peršić

13. Ždrijeb PH seniori par i krug