Vodstvo Saveza u Hrvatskom olimpijskom odboru

Delegacija HBS-a, predsjednik Tomislav Ćurko i dopredsjednik Denis Peršić zajedno s predsjednikom BS VSŽ Igorom Banovcem i tajnikom Brankom Pranjićem održali su u petak, 22.listopada radni sastanak s glavnim tajnikom HOO-a Sinišom Krajačem i njegovim suradnicima.

Predstavnici HBS-a i BS VSŽ zahvalili su predstavnicima HOO na dosadašnjoj odličnoj suradnji te su prisutne upoznali s planovima razvoja boćanja u Hrvatskoj i bogatim međunarodnim kalendarom za 2022.godinu.

Datum objave: 24.10.2021.