REGISTRACIJA VODITELJA EKIPA HBL-a ZA SEZONU 2022./2023.

Registar voditelja vodi se u aplikaciji HBS-a u uredu HBS-a za sve klubove HBL-a Zahtjev za licenciranje voditelja podnosi klub. Zahtjev se može podnijeti počevši s prvim danom perioda za registraciju za sezonu ‘22/’23. Svaki klub mora do završetka perioda za registraciju za sezonu ‘22/’23 licencirati minimalno dva (2) voditelja kluba Klub može za sezonu […]

1. Registar voditelja vodi se u aplikaciji HBS-a u uredu HBS-a za sve klubove HBL-a
  2. Zahtjev za licenciranje voditelja podnosi klub. Zahtjev se može podnijeti počevši s prvim danom perioda za registraciju za sezonu ‘22/’23.
  4. Klub može za sezonu ‘22/’23 licencirati neograničen broj voditelja kluba.
  5. Klub koji na susretu HBL-e nastupi bez licenciranog voditelja kaznit će se sukladno Propozicijama natjecanja – lige.
  6. Voditelj kluba svoj status dokazuje iskaznicom koju mu izdaje ured HBS-a i na kojoj je naveden klub za koji osoba obavlja funkciju voditelja kluba u sezoni ‘22/’23.
  7. Voditelj kluba može nastupati kao igrač za klub u kojem obavlja funkciju voditelja kluba. U tom slučaju uz iskaznicu voditelja mora posjedovati i knjižicu igrača koju zajedno s iskaznicom voditelja daje sucima na uvid prilikom prijave ekipe.
  8. Osoba ne može obavljati funkciju voditelja kluba u rangu natjecanja u kojem se natječe drugi klub za koji je ta ista osoba registrirana kao igrač
  9. Osoba može funkciju voditelja obavljati istovremeno u maksimalno dva kluba HBL-e na način da može biti voditelj u jednom ženskom i jednom muškom klubu HBL ili dva muška kluba između kojih mora biti jedan rang razlike.
  10. Ovo ograničenje se ne primjenjuje na ekipe HJBL-e i HKBL-e.
  11. U slučaju kada osoba tijekom sezone mijenja klub u kojem obavlja funkciju voditelja, novi klub mora u ured HBS-a dostaviti zahtjev za preregistraciju voditelja.
  12. Izgled iskaznice odredit će ured HBS-a.
  13. Iskaznica voditelja kluba postaje vlasništvo osobe na koju glasi.
  14. Uvjeti za licenciranje voditelja kluba za sezonu ‘22/’23:
  • Osoba starija od 18 godina
  • Dostava ispunjenog obrasca u ured Saveza (i novi i stari voditelji)

Dostava fotografije voditelja kluba (ne starija od 6 mjeseci – na mail i/ili WhatsApp)

• Za voditelje u sustavu NE treba slati fotografiju
  • Uplata naknade od 70,00 kuna za licenciranje za sezonu ‘22/’23 ( za svakog voditelja)

za što će iz ureda Saveza biti ispostavljen račun i poslan uz iskaznicu

1. Po zaprimanju propisanih obrazaca, uplate i fotografija (za nove voditelje) HBS će u službenoj bazi podataka ažurirati status voditelj ekipa za sezonu 2022./2023.

Datum objave: 13.07.2022.