Upisi 2022./23.: preliminarna rang lista

Prijava učenika koji se upisuju u razredne odjele za sportaše za ljetni rok u školskoj godini 2022./2023.

Ministarstvo turizma i sporta dostavilo je nerangiranu listu svih učenika koji su se prijavili za upis u razredna odjeljenja.

Hrvatsko boćarski savez izradio je preliminarnu rang-listu prijavljenih kandidata prema kriterijima sportske uspješnosti te ju objavljuje na mrežnoj stranici kako bi kandidati mogli upozoriti na moguće pogreške prije objavljivanja konačne rang-liste 21. lipnja 2022.

Prijavljeni kandidati:

Ivan Šokić, Bk Vargon 2 Rijeka-1. rang
Temelj rangiranja: 1.mj. HKBL 2021., PH kadeti 1. mj štafetno izbijanje, PH kadeti 2. mj. Brzinsko izbijanje, PH kadeti 2. mj par klasično, HJBL 3.mj., sudjelovanje PH juniori

Obrazac za kriterije sportske uspješnosti

Kandidat svoje prigovore upućuju u ured HBS-a koji po potrebi ispravlja rang-listu do 20. lipnja 2022.

Službena objavjava konačne rang-liste je 21. lipnja 2022.

Datum objave: 13.06.2022.