Tomislav Ćurko novi predsjednik HBS-a

Hrvatski boćarski savez na sjednici Skupštine održanoj 8.travnja u Rijeci izabrao je novo vodstvo za mandatno razdoblje od 2017. – 2021.godine.

Tomislav Ćurko iz BS Zadarske županije novi je predsjednik Hrvatskog boćarskog saveza, dopredsjednik je Denis Peršić iz IBS-a.

Na sjednici su također potvrđeni i novi članovi Izvršnog odbora, uz predsjednika i dopredsjednika to su: Dino Blečić (BS PGŽ), Luko Hendić (BS DNŽ), Jure Maglić (ZBS), Loris Matković (IBS), Serđo Samblić (BS PGŽ), Siniša Stipić (BS SDŽ) i Krešo Troskot (BS OBŽ).

U Nadzorni odbor su izabrani, Lucijan Ujčić, Vjekoslav Bačić i Renata Ševerdija.

Na početku sjednice najboljim igračicama i igračima dodjeljena su priznanja za 2016.godinu.

Datum objave: 10.04.2017.