Tian Baričević kadetski prvak Hrvatske u krugu

Na PH za kadete i kadetkinje koje se održava u Lovranu od 2. – 5. srpnja, Tian Baričević (Bk Vodnjan) osvojio je svoj treći naslov prvaka Hrvatske, nakon para i pojedinca najbolji je i u disciplini bližanje i izbijanje u krug.
Čestitamo!

Do treće titule prvaka na ovogodišnjem državnom prvenstvu za kadete i kadetkinje Tian Baričević došao je pobjedom u finalu 22:12 protiv Frana Kusturina iz Kastva. Tako je Tian osvojio sva zlatna odličja u disciplinama u kojima se boće igraju i po podu.
Brončanu medalju za treće mjesto osvojio je Luka Dorić iz Vargona koji je u susretu za 3. mjesto pobijedio Mikulu Crnjaka iz Podgradine.
Pehar i medalje podijelio je tajnik Zajednice sportskih udruga Općine Lovran Ivica Škec.

Datum objave: 05.07.2024.
Autor: Hrvatski Boćarski Savez