Svjetski mješoviti kup u tehničkim disciplinama – Saint Vulbas

Od 08.02. 2019. do 10.02.2019. u Saint Vulbasu u Francuskoj se prvi put održava Svjetski mješoviti kup

Nakon što su izbornici Jure Maglić i Romano Grižančić odredili igračice i igrače, poznati su putnici za prvi Svjetski mješoviti kup u tehničkim disciplinama koji će se održati od 08.02.2019. do 10.02.2019 u Saint Vulbas-u u Francuskoj. Pored voditelja i trenera Čede Vukelića na put će igračice Carrolina Bajrić i Ria Vojković. Od igrača će na put u Francusku  Pero Ćubela i Darijan Živolić. Na kupu će u disciplinama mješovita štafeta, precizno i brzinsko izbijanje nastupiti najboljih deset nacija svijeta ( Tunis, Francuska, Monako, Turska, Italija, Slovenija, Hrvatska, Japan, Švicarska, Čile).

Za vrijeme natjecanja održat će se i sjednica Izvršnog odbora F.I.B.-a na  kojoj će sudjelovati i dopredsjednik HBS-a Denis Peršić.

Datum objave: 07.01.2019.