Svečano otvoreno EP za seniore u Grudama

U boćarskom domu Biberon u Grudama, BiH 3. listopada svečano je otvoreno Europsko seniorsko prvenstvo u boćanju. Natjecanje je otvorila Predsjedateljica Vijeća ministara BiH Borjana Krišto. U sljedeća četiri dana najbolji europski boćari okupljeni u 17 reprezentacija borit će se za titule europskog prvaka.

Za hrvatsku reprezentaciju 🇭🇷 na natjecanju sudjeluju Marin Ćubela, Pero Ćubela, Marino Milićević, Karlo Šaban, Joško Buterin, Luka Gašpar. Izborniku i direktoru reprezentacije Vjekoslavu Matetiću asistiraju treneri Markica Dodig i Tomislav Kolobarić. Vođa delegacije je predsjednik HBS-a Denis Peršić. Na natjecanju sudjeluju i predsjednik Tehničke komisije FEB Marino Štefan, član Tehničke komisije Dino Blečić i međunarodni sudac Dario Gracin. Natjecanju prisustvuje i predsjednik FEB Tomislav Ćurko.

EP – raspored i satnica

broj sudionika po disciplinama

popis sudionika

Prijenos natjecanja možete pratiti na