Susret mladih reprezentacija HBS-a

Po završetku priprema juniorske i mlađeseniorske reprezentacije, koje se od 30.7. održavaju na Platku, u Jadranovu će se 1.kolovoza odigrati revijalna utakmica najboljih mladih boćara Hrvatskog boćarskog saveza.

Izbornik Čedo Vukelić (U-18) na pripreme je pozvao Lovru Šipeka i Filipa Klarića (bk Sveti Jakov), Žarka jerčinovića (BK Drivenik), Frana Jakominića (BK Vargon), Luku Peričića (BK Gornji kraj Ladvić) i Ivana Štihovića (Bk Lindar).

Izbornik Vjekoslav Matetić  (U-23) na pripreme je pozvao Karla Šaban (Bk Sveti Jakov), Luku Gašpara (Bk Zrinjevac), Leona Petza (Bk Vargon), Duju Pirića (BK Naklice), Filipa Matijašića (Bkzrinjevac) i Matea Načinovića.

Susret počinje u 16 sati i snage će se mjeriti u brzinskom, štafeti, preciznom, krugu, paru i pojedincu.

U 20 sati održat će se ždrijeb hrvatskih boćarskih liga za sezonu 2020./2021.

Voditelj natjecanja je Dino Blečić.

Jadranovo, 1.8.2020.

Datum objave: 28.07.2020.