SP za seniore i izborni Kongres CBI

Na Svjetskom seniorskom prvenstvu u turskom Mersinu nakon drugog dana natjecanja rezultati su raznoliki.
U srijedu, 3.studenog održava se izborni Kongres CBI (Međunarodne raffa federacije) na kojem Hrvatski boćarski savez, kao punopravnu članicu, predstavlja Denis Peršić.

VOLO

Marin Ćubela i Marino Milićević drugim rezultatom kvalifikacija u štafetnom izbijanju 54/60 plasirali su se u osminu finala. RELAIS

U bližanju i izbijanju u krug Pero Ćubela danas u osminifinala igra protiv Australca Antonia Borrellia. Mondial Mersin 2022 – COMBINE

Karlo Šaban i Marin Ćubela u paru klasično igraju kvalifikacijski susret u skupnini protvi latvijske braće Palelunas. Mondial Mersin 2022 – DOUBLE

Pobjedom nad Marokancem Mohamedom el Guamoussom 13:0 Marin Ćubela izborio je prvo mjesto u skupini u pojedinačnom klasično. Mondial Mersin 2022 – SIMPLE

Nažalost Pero Ćubela nije se plasirao u daljnje natjecanje u disciplini preciznog izbijanja.

RAFFA:

Ana Juginović nakon rezultata 8-8 u produženoj ruci izgubila od Čileanke S.Politeo u disciplini pojedinačno žene. Luka Žure u pojedinačnom klasičnom bio je bolji 11-4 od D. Farrugia (Malta), a u paru sa Tonćijem Jerićem pobijedili su francuski par 8:6.

Precizno izbijanje muški Tonći Jerić u prvoj seriji pogodio 9.

Precizno izbijanje žene Ana Juginović u prvoj seriji pogodila 8.

Nastupe naše reprezentacije možete pratiti uživo:

Galerije

Svjetsko seniorsko prvenstvo 2022, Mersin, Turska