Skupština izabrala novo vodstvo Saveza

Denis Peršić novi je predsjednik, a Igor Banovac dopredsjednik Hrvatskog boćarskog saveza za mandatno razdoblje od 2021. – 2025. godine.
Skupština Saveza, na izvještajno-izbornoj sjednici održanoj 19.prosinca 2021.godine u Zagrebu izabrala je novo vodstvo Saveza, članove Izvršnog i Nadzornog odbora.

Na sjednici je sudjelovalo svih 28 predstavnika u Skupštini, koji su u višesatnoj sjednici, po prihvaćanju izvješća o radu Saveza za 2020.godinu, nakon predstavljanja dvojice kandidata za izbor predsjednika, Matejasa Jozipovića iz BS Županije Splitsko-dalmatinske i Denisa Peršića iz Istarskog boćarskog saveza većinom glasova izabrali Denisa Peršića za novog predsjednika.

Uz Denisa Peršića i Igora Banovca, dopredsjednika, imenovani su članovi Izvršnog i Nadzornog odbora.

Izvršni odbor:

1. Dino Blečić – BS PGŽ