Sjednica Sportske i Sudačke komisije HBS-a

Sportska i sudačka komisija HBS-a održala je 06.12.2018. svoju prvu zajedničku sjednicu. Kao i posljednja sjednica Izvršnog odbora HBS-a i ova sjednica je s ciljem uštede i povećanja učinkovitosti HBS-a održana putem video konferencijske veze. Na sjednici je sportska komisija HBS-a: Izvršila analizu natjecateljske sezone 2017.-2018. Prihvatila izvješća povjerenika liga i povjerenika za suđenje HBS-a […]

• Izvršila analizu natjecateljske sezone 2017.-2018.
  • Prihvatila izvješća povjerenika liga i povjerenika za suđenje HBS-a
  • Prihvatila izvješća predsjednika Sportske i Sudačke komisije HBS-a
  • Donijela prijedlog kalendara natjecanja za 2019.
  • Donijela prijedlog aktivnosti ZS HBS-a za 2019.
  • Donijela prijedlog propozicija natjecanja po disciplinama za 2019.
  • Izradila prijedlog tehničkih noviteta u natjecanjima pod nadležnošću HBS-a
  • Upoznala se sa zaključcima Sportske komisije FIB i međunarodnim kalendarom te analizirala moguće utjecaje na natjecanja pod nadležnošću HBS-a.

Poseban naglasak dan je na moguća poboljšanja aktivnosti na području BS VS i BS BP županije.

O svim prijedlozima svoj konačni sud dati će Izvršni odbor HBS-a koji će svoju sjednicu također putem video konferencijske veze održati 11.12.2018.

Datum objave: 07.12.2018.