Šezdesetak malih boćarica i boćara u Jadranovu

Na jogu u Jadranovu 22.lipnja održana je druga ovosezonska boćarska manifestacija pod nazivom „Miće boćarice i boćari u akciji“ u organizaciji Boćarskog saveza Primorsko-goranske županije i Boćarskog kluba „Sveti Jakov“.

Održano je natjecanje za mlađe dobne kategorije boćarica i boćara s područja Primorsko-goranske županije u dobi od 8 do 15 godina, za one koji su tek napravili prve korake u boćanju.

Natjecanju se odazvalo šezdesetak boćarica i boćara iz županijskih klubova i škola boćanja i to Hreljin, Škrljevo, Čavle ŠB, Vargon (Rijeka), Drenova-Rijeka, Matulji, Lovran, Kastav, Gornji kraj-Ladvić i Sveti Jakov.

Medalje za nastup na natjecanju osvojili su svi natjecatelji, a uručili su im ih naši proslavljeni boćari Marino Milićević, Karlo Šaban i Lovro Šipek. Medalje najboljima uručio je naš legendarni boćarski stručnjak Čedo Vukelić, a nazočnima su se prije početka natjecanja obratili Vjekoslav Matetić, direktor hrvatskih boćarskih reprezentacija i Miljenko Butković, predsjednik Boćarskog saveza PGŽ.
Natjecanje su vodili Dino Blečić, predsjednik Sportske komisije HBS-a i Nives Jelovica, naša proslavljena boćarica.

(preuzeto sa http://www.crikva.hr)

Galerije

Mići boćari i boćarice u Jadranovu

Datum objave: 24.06.2022.