Registracija za novu sezonu 1.Hrvatske raffa lige

Sukladno odluci Izvršnog odbora od 7.siječnja 2021.godine, a na prijedlog Komisije za razvoj Raffa boćanja, upućuje se poziv igračima i klubovima za registraciju u 1.Hrvatsku boćarsku ligu u 2021.godini.
Planirani početak nove sezone je 12.lipnja 2021.godine.

1.Tko se može prijaviti za sudjelovanje u 1.Hrvatskoj raffa ligi:

– svi postojeći boćarski klubovi koji već imaju registriranu i raffa specijalnost

-novoregistrirani klubovi samo za raffa specijalnost – nova registracija u bazu HBS-a

– ekipe moraju biti sastavljene od minimalno 4 igrača – registracija novih i/ili već registriranih igrača.

2.Rok za prijavu ekipa i igrača do 10.veljače 2021.godine

3.Razdoblje igranja 1.HRL-e – od lipnja do listopada 2021.godine

4.Registracija ekipa i igrača u službenu internetsku bazu vrši se sukladno Pravilniku o registraciji igrača i boćarskih udruga.

5. Pregled boćališta i dorada za raffa utakmice – od  15.veljače  do 30. travnja 2021.godine

6. Utakmice se igraju subotom, osim ako su dva ili više klubova domaćini u istoj dvorani, tada se utakmice mogu igrati petkom, četvrtkom i/ili neki drugi dan sukladno odluci Sportske komisije.

7. Ako 1.HRL u 2021.godini bude brojila više od osam (8) klubova, Komisija za razvoj Raffa boćanja i Sportska komisija izradit će novi kalendar treninga i lige.

Datum objave: 08.01.2021.