Registracija za novu petanka natjecateljsku sezonu

Odlukom Izvršnog odbora HBS-a, a na prijedlog Komisije za razvoj petanka boćanja od 10. do 28. veljače 2024. godine traje rok za prijelaz i registraciju igrača i klubova za natjecanje u petanka boćanju u 2024. godini.

Za sudjelovanje u petanka natjecanjima, 1.HPL i PPH, klubovi moraju registrirati igrače, u skladu s Pravilnikom o registraciji HBS-a (188/2022.).

Ispunjeni i ovjereni obrasci dostavljaju se u ured HBS-a na [email protected]

Potrebna dokumentacija:

• Zahtjev za produljenje registracije kluba
  • Zahtjev za produljenje registracije igrača/igračica
  • Potvrdu o obavljenom liječničkom pregledu
  • Zahtjev za registraciju voditelja ekipe – ekipa mora imati najmanje dva registriranja voditelja.
  • Zahtjev za izdavanje ispisnice-za igrače koji prelaze iz kluba u klub
  • Zahtjev za prvu regsitraciju igrača/ice – za igrača/icu koji nisu registrirani
  • Fotografija – za igrača/icu koji nisu još registrirani

Odlukom Skupštine HBS-a od 10.lipnja 2023. godine potvrđeni su iznosi članarina:

• klupska članarina za 1.HPL – 175 eura
  • osobna članarina – 6,5 eura
  • voditelj ekipe – 15 eura

Članarine je potrebno uplatiti na žiroračun HBS-a:

HR49 2402006 1100084779

Po završetku roka za registraciju, Sportska komisija izvršit će ždrijeb za natjecanje u 1. HPL.

Datum objave: 12.02.2024.