Promocija trenera i trenerica boćanja u Rijeci

U Rijeci je 15.lipnja održana promocija 21 trenera boćanja (među kojima sedam žena) po završenom tečaju za osposobljavanje za poslove trenera u organizaciji Hrvatske olimpijske akademije (HOA) i BS Primorsko-goranske županije.
Čestitamo!!

Partneri na programu osposobljavanja Hrvatske olimpijske akademije bili su BS Primorsko-goranske županije, Sportska zajednica Primorsko-goranske županije, Rijeka sport i Poslovna akademija Rijeka Par.
Svečanost su svojim prisustvom uveličali izaslanik gradonačelnika Rijeke Zdravko Ivanković, pročelnik gradske uprave za sport i tehničku kulturu, izaslanica PGŽ-a i glavna tajnica ZS PGŽ-a Katja Luketić, član Izvršnog odbora ZS PGŽ-a Darko Ivošević, predsjednik Boćarskog saveza PGŽ-a Miljenko Butković, predstavnik Hrvatskog boćarskog saveza Ivan Sušanj, tajnik Riječkog sportskog saveza Slaviša Bradić, dekanica Poslovne akademije Rijeka Par Gordana Nikolić i voditeljica HOO-ova Karijernog centra za sportaše Snježana Pejčić, ujedno i izaslanica Hrvatskog olimpijskog odbora.

Datum objave: 17.06.2022.