Prijava voditelja ekipe za sezonu 2021./2022.

Uvjeti za licenciranje voditelja kluba za sezonu ‘21/’22:
• Osoba starija od 18 godina
• Ispuniti obrazac putem internetske poveznice: https://forms.gle/7bn13nFQkBCL1J9Z9
• Za voditelje u sustavu NE treba slati fotografiju
• Uplata naknade od 50,00 kuna za licenciranje za sezonu ‘21/’22 ( za svakog voditelja)
za što će iz ureda Saveza biti ispostavljen račun i poslan uz iskaznicu

1. Ispuniti obrazac putem internetske poveznice: https://forms.gle/7bn13nFQkBCL1J9Z9
  2. Po zaprimanju uplate i podataka (za nove voditelje) HBS će u službenoj bazi podataka ažurirati status voditelj ekipa za sezonu 2021./2022.
  3. Registar voditelja vodi se u aplikaciji HBS-a u uredu HBS-a za sve klubove HBL-a
  4. Zahtjev za licenciranje voditelja podnosi klub. Zahtjev se može podnijeti počevši s prvim danom perioda za registraciju za sezonu ‘21/’22.
  5. Svaki klub mora do završetka perioda za registraciju za sezonu ‘21/’22 licencirati minimalno dva (2) voditelja kluba
  6. Klub može za sezonu ‘21/’22 licencirati neograničen broj voditelja kluba.
  7. Klub koji na susretu HBL-e nastupi bez licenciranog voditelja kaznit će se sukladno Propozicijama natjecanja – lige.
  8. Iskaznica voditelja kluba postaje vlasništvo osobe na koju glasi.
  9. Voditelj kluba svoj status dokazuje iskaznicom koju mu izdaje ured HBS-a i na kojoj je naveden klub za koji osoba obavlja funkciju voditelja kluba u sezoni ‘21/’22.
  10. Voditelj kluba može nastupati kao igrač za klub u kojem obavlja funkciju voditelja kluba. U tom slučaju uz iskaznicu voditelja mora posjedovati i knjižicu igrača koju zajedno s iskaznicom voditelja daje sucima na uvid prilikom prijave ekipe.
  11. Osoba ne može obavljati funkciju voditelja kluba u rangu natjecanja u kojem se natječe drugi klub za koji je ta ista osoba registrirana kao igrač
  12. Osoba može funkciju voditelja obavljati istovremeno u najviše dva kluba HBL-e na način da može biti voditelj u jednom ženskom i jednom muškom klubu HBL ili dva muška kluba između kojih mora biti jedan rang razlike.
  13. U slučaju kada osoba tijekom sezone mijenja klub u kojem obavlja funkciju voditelja, novi klub mora u ured HBS-a dostaviti zahtjev za preregistraciju voditelja.

Datum objave: 02.07.2021.