Prijateljski susret juniorki u Postojni

Prijateljsi susret ženskih juniorskih reprezentacija Hrvatske i Slovenije odigran u petak, 25. kolovoza 2023. na otvorenom boćalištu u slovenskoj Postojni.

Izbornica juniorske ženske reprezentacije, Nives Jelovica za ovu je prigodu u sastav reprezentacije pozvala: Doru Fućak, Lornu Žagar, Doroteu Margan i Wendy Vukelić (Čavle ŠB), Klaru Širola (Kastav), Anu Stančić i Emu Maršanić (Pula). Pomoćnik izbornici je Elvis Buškulić.
Juniorske reprezentativke Slovenije: Rebecca Martulaš, Mia Žigman, Aneta Fidel (Postojna), Iva Guštin (Oro Met Pivka), Eneja Ozbič Primc (Skala), Neza Bobnar, Karin Šmit, Lana Simonič Starič, Lara Ana Pavček (ŠRD Breza), predvođene izbornikom Deanom Korenom te Petrom Pivk Lukančić, pomoćnica izbornika.
(foto Balinarska zveza Slovenije)
Izvješće sa susreta
SLO-HR