Prekid svih natjecanja u nadležnosti HBS-a

Temeljem odluke Stožera CZ RH i tumačenja Ministarstva turizma i sporta, OBUSTAVLJAJU SE SVA natjecanja pod nadležnošću Hrvatskog boćarskog saveza.
Na video sjednici IO-a održanoj 2.prosinca odlučeno je da se nastavak boćarskih natjecanja predviđa za 15.siječnja 2021.godine ako epidemiološka situacija i odluke nadležnih tijela to budu dopuštale.

Sukladno tome zadužuje se Sportska komisija HBS-a da za sljedeću sjednicu IO-a  izradi prijedlog kalendara natjecanja za 2021.godinu.

Do tada su trening i eventualno natjecanje, odlukama nadležnih tijela, dopušteni SAMO sljedećim kategoriziranim sportašima/cama članovima HBS-a (sportaši/ice I., II. i III.kategorije):

1. Carrolina Bajrić
  2. Elvis Barbaro
  3. Marin Ćubela
  4. Pero Ćubela
  5. Tanja Grubiša
  6. Alen Guštin
  7. Igor Hajsek
  8. Nives Jelovica
  9. Tomislav Kolobarić
  10. Bruno Kraljić
  11. Marino Križmanić