Predstavnici Saveza na prijemu u Primorsko-goranskoj županiji

U ponedjeljak, 11.travnja delegacija Saveza odradila je službene sastanke u Rijeci i Primorsko- goranskoj županiji na temu promocije i organizacije obilježavanja 70 godina Hrvatskog boćarskog saveza.

Povratak sa završnice Super HBL-e koja je održana u Poreču delegacija Saveza u sastavu Igor Banovac, dopredsjednik, Lukrecija Zanki, glavna tajnica, Miljenko Butković, predsjednik BS PGŽ-e i Branko Pranjić, tajnik BS VSŽ-e iskoristili su za dogovor i službene sastanke na temu organizacije proslave 70 godina HBS-a koja bi se trebala održati 21.listopada 2022.godine u Rijeci.

Na sastanku sa županom Zlatkom Komadinom i  suradnicima, Goranom Petrcem, pročelnikom Ureda županije, Sonjom Šišić, pročelnicom Upravnog odjela za kulturu, sport i tehničku kulturu PGŽ-e i Katjom Luketić, glavnom tajnicom Zajednice sportova PGŽ-e predstavljene su aktivnosti Saveza, razgovaralo se o mogućnostima podrške Ureda župana i Županije Primorsko-goranske u realizaciji projekta proslave 70 godina Saveza. Tom prigodom Igor Banovac uručio je Zlatku Komadini monografiju Zlatna knjiga hrvatskoga boćanja, izdanu povodom obilježavanja 60 godina Saveza.

Delegacija HBS-a održala je i sastanak sa Slavišom Bradićem, glavnim tajnikom Riječkog sportskog saveza tijekom kojeg su dogovoreni daljnji koraci u planiranju i realizaciji obilježavanja ove značajne obljetnice.

Datum objave: 13.04.2022.