Poziv za otvoreno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke

Hrvatski boćarski savez upućuje javni poziv za sudjelovanje na otvorenom prvenstvu Hrvatske za seniore i seniorke.

Prvenstvo Hrvatske za seniorke u disciplinama PAR KLASIČNO, PRECIZNO IZBIJANJE I BRZINSKO IZBIJANJE održat će se u Komiži na otoku Visu od 10. – 12. prosinca 2021. godine.

Obrazac za prijavu za PH za seniorke.

U disciplini par klasično prijavljene igračice ne moraju biti iz istog kluba, ali moraju biti registrirane za klub istog županijskog saveza, nema prava na zamjenu igračice.

Prvenstvo Hrvatske za seniore u disciplinama POJEDINAČNO KLASIČNO I PRECIZNO IZBIJANJE održat će se u Zagrebu od 18. – 19.  prosinca 2021. godine.

Kotizacija za sudjelovanje na PH za seniore iznosi po 50 kn za svaku prijavljenu disciplinu.
Prijava na prvenstvu je uredno izvršena po plaćanju kotizacije na žiro račun HBS-a:

HR492402006 1100084779 – svrha uplate – ime i prezime igrača

Prijava za oba prvenstva je moguća putem web obrazaca na stranicama Hrvatskog boćarskog saveza najkasnije do 25.studenog 2021.godine

Po zaprimljenim prijavama Sportska komisija HBS-a odredit će točnu satnicu i raspored natjecanja.

Prijave su otvorene za sve igrače i igračice  HBS-a registrirane za natjecateljsku sezonu 2021./2022.

Datum objave: 15.11.2021.