Poziv za organizaciju završnice 1.HRL-e

Hrvatski boćarski savez upućuje poziv klubovima koji nastupaju u 1.Hrvatskoj raffa ligi za organizaciju završnice u natjecateljskoj sezoni 2018./2019.

Minimalni uvjeti potrebni za organizaciju završnice Hrvatske rafa lige koja će se održati 30.8.-1.9.2019.:

1. Kandidaturu za domaćinstvo i organizaciju natjecanja mogu podnijeti županijski boćarski savezi ili klubovi uz odobrenje županijskih boćarskih saveza,
  2. Minimalni uvjeti potrebni za organizaciju su sljedeći:
  • 1 igralište, uz svu dodatnu odgovarajuću opremu uz pomoć koje je proveden regularni dio sezone 2019. 1.HRL-e.
  • Večeru za 20 do 25 osoba zadnji, finalni dan
  • Razglas zadnji dan (za intoniranje himne)
  • Pehar za najboljeg igrača finalnog turnira (kojeg određuje povjerenstvo)
  • Volonter (1) za održavanje igrališta (ravnanje terena)
  • Slobodan pomoćni teren za „Bakelit“
  • Redarsku službu (2 redara): Jedan na ulazna vrata dvorane ili na tribine, drugi na pomoćni teren na kojem se nalazi zapisnički stol za suca utakmice i voditelja natjecanja
  • Prijavu javnog skupa zadnji dan natjecanja (1.9.2019) i besplatan ulaz za navijače sva tri dana
  1. Kandidature se moraju dostaviti u pisanom obliku u ured HBS-a najkasnije do 16.8.2019.godine sa svim potrebnim podacima kojima se dokazuje zadovoljavanje minimalnih uvjeta.
  2. Dodatne pogodnosti ponuditelja (osigurana prehrana svih dana natjecanja, dodatne nagrade za sudionike natjecanja…..) uzet će se u obzir kao prednost kod određivanja domaćina i organizatora natjecanja.
  3. Hrvatski boćarski savez zadržava pravo da u slučaju nezadovoljavajućih kandidatura ne prihvati i ne uzme u obzir pristigle kandidature. U tom slučaju mjesto odigravanja i uvjete organizacije završnice I. HRL-e odredit će Izvršni odbor HBS-a.
  4. Hrvatski boćarski savez snosi troškove:
  • Pehare i medalje za natjecatelje i voditelja sukladno Propozicijama 1.HRL-e
  • Banere („pingvin“) za Raffa ligu
  • Plakate – reklamni promidžbeni materijal (1.Hrvatske Raffa liga)
  • Predstavnika HBS-a na finalnoj utakmici u nedjelju 1.9.2019.godine
  • Zastavu HBS-a (u posjedu BS ŽSD, nalazi se u Turjacima u dvorani)
  • Voditelja natjecanja (povjerenik lige) – Petar Vučković

Datum objave: 13.08.2019.