Poziv za dostavljanje kandidatura za organizaciju završnice HJBL-e

Pozivamo zainteresirane klubove, boćarske centre i županijske saveze da dostave svoje kandidature za organizaciju završnice Hrvatske juniorske boćarske lige koja je predviđena za 20.11.2021.godine.
Rok za dostavu kandidatura je najkasnije do 20.10.2021.godine.

Minimalni uvjeti potrebni za organizaciju:

• Kandidaturu za domaćinstvo i organizaciju natjecanja mogu podnijeti županijski boćarski savezi i/ili klubovi uz odobrenje županijskih boćarskih saveza,
  • Boćarska dvorana s minimalno 8-staznim boćalištem ili dva odvojena boćališta (boćarske dvorane) u krugu od maks. 30 kilometara.
  • Boćalište mora zadovoljavati uvjete sukladno Propozicijama o boćalištu
  • Ručak za finaliste
  • Dodatne pogodnosti ponuditelja (besplatan smještaj ili smještaj po nižim cijenama, osigurana prehrana ili prehrana po nižim cijenama, dodatne nagrade za sudionike natjecanja…..) uzet će se u obzir kao prednost kod određivanja domaćina i organizatora natjecanja.

Hrvatski boćarski savez snosi troškove:

• Naknada za suđenje i naknada voditelju natjecanja
  • Pehare i medalje

Datum objave: 23.09.2021.