NOVI poziv za dostavljanje kandidatura za organizaciju PH za juniore u 2023.godini

Upućuje se javni poziv boćarskim klubovima, boćarskim zajednicama i županijskim savezima za podnošenje kandidatura za organizaciju prvenstva Hrvatske za juniore u volo boćanju.

Zainteresirani boćarski klubovi i boćarske zajednice dužni su poslati svoje kandidature putem županijskih boćarskih saveza kojima teritorijalno pripadaju.

Kandidature je potrebno poslati u ured Saveza najkasnije do 25. svibnja 2023. godine.

Obveze organizatora PH za juniore uređene su Pravilnikom o državnim natjecanjima i Propozicijama državnih natjecanja – općenito.

Održavanje prvenstva Hrvatske za juniore u predviđeno je u novom terminu od  30. kolovoza – 3. rujna 2023. godine.

Datum objave: 15.05.2023.