Početak nove sezone u raffa boćanju

Početkom razdoblja za registraciju počinje nova natjecateljska sezona u 1. Hrvatskoj raffa ligi.
Rok za prelaze i registraciju je od 5. do 31.5.2022.godine.
Natjecanje u HRL počinje 5.6.2022. godine.

Obaveze klubova koji se žele natjecati u 1. Hrvatskoj raffa ligi su:

1. U ured HBS-a dostaviti popunjene obrasce za registraciju igrača i kluba (obrasci odstupni na stranicama Saveza)
  2. Svi igraču za člansku iskaznicu moraju, ako već nisu, dostaviti fotografiju u digitalnom obliku.
  3. Uz obrasce za registraciju klubovi su dužni na žiro račun HBS-a u periodu za prelaze i registraciju uplatiti:
  • KLUPSKU ČLANARINU 1.HRL 2022 – 1.050,00 kn
  • OSOBNU ČLANARINU 1.HRL 2022 – 40,00 kn za svakog registriranog člana
  • Klubovi moraju registrirati najmanje 2 Voditelja ekipe
    – obrazac za registraciju voditelja  – https://hrvatski-bocarski-savez.hr/cdn/content/2019/06/Obrazac-Registracija-voditelja-ekipe-1.pdf
    – naknada za voditelja ekipe iznosi 50,00 kn
  • Povjerenik 1. HPL je Petar Vučković
  • Važna napomena: Original dokumenta Izvješće s natjecanja klub domaćin mora dostaviti Povjereniku 1. HRL-e najkasnije dva dana nakon susreta.
  • Klubovi koji nisu podmirili dugovanja iz prošle natjecateljske sezone neće moći sudjelovati u 1.HRL 2022.

Datum objave: 03.05.2022.