PK Krešimirova grada Šibenik prvak 1.HPL-e

PK Krešimirova grada Šibenik prvak je 1.Hrvatske petanka lige 2024.
Čestitamo!

Po završetku susreta PK Krešimirova grada i PK Šibenika, u sportskom centru na Šubićevcu, uz prisutnost predsjednice Komisije za petanku te gostiju, Davora Klarića, predsjednika BS Šibensko-kninske županije i Paška Rakića, zamjenika gradonačelnika Grada Šibenika održana je ceremonija proglašenja prvaka.
Naslov prvaka 1.HPL ove godine osvojio je PK Krešimirova grada Šibenik koji je dvostruki prvak, jer je naslov prvaka odnio i u Županijskoj ligi.
Medalje i pobjednički pehar, u ime Hrvatskog boćarskog saveza, kapetanu PK Krešimira grada, Tomi Lemcu uručio je predsjednik BS ŠKŽ-e Davor Klarić, dok je medalje i pehar u Županijskoj ligi, uručio Paško Rakić.
Na tablici 1.HPL-e, drugo mjesto je zauzeo PK Dalmatino, a na trećem se mjestu pozicionirao PK Šibenik.
Čestitke svima posebno dvostrukom ovogodišnjem pobjedniku, kao i ostalima ovogodišnjim natjecateljima!

Datum objave: 08.07.2024.