PH za juniore i juniorke

Jučer je Lovranu uz sudjelovanje predstavnika županijskih boćarskih saveza iz cijele Hrvatske započelo PH za juniore i juniorke za 2018. Prvog dana natjecanja na rasporedu je bio Kup Hrvatske. Pobjednik 1. izdanja Kupa Hrvatske za juniore i juniorke postali su mladi boćari Pazina.

Jučer je Lovranu uz sudjelovanje predstavnika županijskih boćarskih saveza iz cijele Hrvatske započelo PH za juniore i juniorke za 2018. Prvog dana natjecanja na rasporedu je bio Kup Hrvatske. Pobjednik 1. izdanja Kupa Hrvatske za juniore i juniorke postali su mladi boćari Pazina koji su u finalu pobijedili predstavnike Dubrovačko-Neretvanske županije. U 18,45 je i svečano otvoreno PH. Uz prisustvo pokrovitelja natjecanja zamjenika načelnika opčine Lovran Tonija Družete i predsjednika zajednice sportskih udruga općine Lovran Ivice Škeca natjecanje je otvorio dopredsjednik HBS-a Denis Peršić. Organizator i domačin natjecanja su BK Lovran i BS PGŽ. Natjecanje koje če se na boćalištu BK Lovran i obližnjim terenima u Iki odvijati do 22.07.2118. u šest disciplina vodi međunarodni boćarski sudac Dino Blečić.

Galerije

Datum objave: 19.07.2018.