Petoboj nacija za mlade u Posušju

Hrvatska mješovita žensko-muška mlada reprezentacija (do 20 godina) u sastavu Ria Vojković (BK Labin), Vedran Glavić (BK Vargon), Luka Gašpar (Bk Zrinjevac), Duje Pirić (BK Sokol Orbico), Gabriel Lorento Perkov (BK Primošten) i Ante Nemarić (BK Vir) nastupali su od petka do nedjelje, 18. do 20. listopada u Posušju (Bosna i Hercegovina) na petoboju nacija i osvojila drugo mjesto.

Turnir se igrao po jednostrukom ligaškom bod sustavu “svako sa svakim” u pet kola, u disciplinama pojedinačno klasično, parovi, krugovi, štafetno i precizno izbijanje, te brzinsko izbijanje na tri pozicije.

Hrvatsku delegaciju predvodio je Čedo Vukelić, izbornik, Ivo Topić pomoćni trener i Boris Nadenić, međunarodni sudac i voditelj natjecanja.

Na turniru su nastupili predstavnici Slovenije, Hrvatske, Srbije, Crne Gore i domaćina Bosne i Hercegovine.

Rezultati:

POSUŠJE 2019. PETOBOJ U20 – REZULTATI I TABLICA

POSUŠJE 2019. PETOBOJ U20 – TEHNIČKI REZULTATI 1.KOLO

POSUŠJE 2019. PETOBOJ U20 – TEHNIČKI REZULTATI 2.KOLOPOSUŠJE 2019.

PETOBOJ U20 – TEHNIČKI REZULTATI 3.KOLO

POSUŠJE 2019. PETOBOJ U20 – TEHNIČKI REZULTATI 4.KOLO