Petanka PH u preciznom izbijanju

U organizaciji Pk Šibenik 17. i18. lipnja 2023. godine održano je petanka prvenstvo Hrvatske u preciznom izbijanju.

U organizaciji Pk Šibenik i Hrvatskog boćarskog saveza na terenima Crnica u Šibeniku održano je petanka PH u preciznom  izbijanju za žene i muškarce.

Na petanka PH u preciznom izbijanju za žene održanom 17. lipnja 2023. godine Bilandžija – članica PK Šibenik osvojila je prvo mjesto, drugo mjesto je osvojila Radojka Ivas – članica PK Vodice, a na trećem mjestu je Ida Čekić iz PK Dalmatino. Četvrta je Grozdana Juričev-Šprljan iz PK Vodice.

Plasman od 5. do 9. mjesta:

5. Ljerka Marušić -PK Vodice,
6. Cvita Opat – PK Vodice,
7. Nediljka Mijolović – PK Krčić,
8. Tereza Ercegovac – PK Krčić
9. Zlata Požgain – PK Krčić.

Na petanka PH u preciznom izbijanju za muškarce održanom 18. lipnja 2023. godine Veselko Bujas član PH Šibenik osvojio je prvo mjesto,  drugo mjesto je osvojio njegov klupski kolega Marijan Mrša, a na trećem mjestu je Krešimir Ivančević iz PK Dalmatino, četvti je Ivica Jerković PK “Krešimirov grad”.
Poredak od 5 do 8. mjesta:
5. Ivan Lambaša – PK Šibenik
6. Ante Ban – PK Vodice
7. Josip Duvančić – PK Krešimirov grad
8. Neven Matić – PK Krešimirov grad.

Galerije

Petanka PH precizno izbijanje, 17.-18.6.2023.

Datum objave: 19.06.2023.