Održan sastanak HBS-a i Slovenskog petanka saveza

U petak 15. srpnja 2022. godine održan je video sastanak predstavnika Balinarske zveze Slovenije, Slovenskog petanka saveza i Hrvatskog boćarskog saveza.

Sastanku su prisustvovali: Samo Vehoves, predsjednik organizacijakog odbora petanke za boćarice, Primož Marinko, predsjednik BZS-e, David Šircelj, izbornik BZS-e za U 18 i U15, Simon Maljevac, tajnik BZS-e, Denis Peršić, predsjednik HBS-a, Tomislv Ćurko, predsjednik FEB-a, Vjekoslav Matetić, direktor reprezentacija HBS-a, Goran Grguričin, kordinator komisije za petanku HBS-a.

Tema razgovora bila je suradnja i organizacija prijateljskih susreta reprezentacija Slovenije i Hrvatske u volo (U18) i petanka (seniori i seniorke) boćanju.

Na sastanku je dogovoreno:

1. Petanka susreti se, zbog zauzetosti u kalendaru natjecanja oba saveza, planiraju u listopadu 2022.godine
  2. Dogovoreni su prijateljski petanka i volo (U18) susreti u Ljubljani na Krimu,
  3. Izbornici U15 Slovenije i Hrvatske dogovorili su prijateljske susrete volo reprezentacija U15 u Hrvatskoj i Sloveniji krajem srpnja i početkom kolovoza.

Datum objave: 18.07.2022.