Odličan nastup mladih boćara u Monaku

Mladi hrvatski boćari i boćarice i ove godine sudjelovali su od 20. 22. listopada u Monaku na tradicionalno jakom turniru Denis Ravera u čak četiri kategorije (U-15, U-18, U-23 i boćarice) i ostvarili odlične rezultate.

U-15 – Adrian Šipek i Luka Tus osvojili su 1. mjesto u štafeti i 1.mjesto u paru, a Adrian Šipek 2. mjesto u preciznom izbijanju.
U-18 – Žarko Jerčinović i Ivan Načinović osvojili su 1. mjesto u paru i 2. mjesto u štafeti, a Žarko Jerčinović 2. mjesto u preciznom izbijanju.
U-23 – Filip Matijašić i Luka Gašpar osvojili su 1. mjesto u štafeti i 2. mjesto u paru, a Luka Gašpar 1. mjesto u preciznom.
Čestitamo!
U sastavu hrvatske delegacije koju je predvodio Vjekoslav Matetić, direktor reprzentacija, uz navedene igrače bile su još Ema Maršanić i Ira Nimčević te izbornici Čedo Vukelić, Tomislav Kolobarić i pomoćni trener Dino Blečić.

Galerije

Turnir Denis Ravera - Monako, 20.-22.10.2023.

Datum objave: 23.10.2023.