Nives Jelovici tri zlata na PH volo za seniorke

U boćarskom dvoranama u Kastvu i Marinićima 9. i 10. prosinca 2032. godine održano je prvenstvo Hrvatske u volo boćanju za seniorke.

U disciplini pojedinačno klasično Nives Jelovica je u finalu svladala s 13-7 Rozmariju Karuzu iz ŽBK Komiža.
U borbi za brončanu medalju Valentina Šimac bila je bolja od Marine Šebelje iz ŽBK Kastav 9:7.
Pehare i medalje najboljima uručio je u ime HBS-a Vjekoslav Matetić – Direktor reprezentacija HBS-a.
Nives Jelovica je nakon titule u disciplini pojedinačno klasično osvojila i medalju u preciznom izbijanju. U finalu je svladala Jasnu Bralić iz Komiže. Brončana medalje za Doroteu Margan iz BK Čavle ŠB.
Pehare i medalje najboljima uručio je u ime HBS-a Davor Zubović predsjednik BK Kastav.
Natjecanje je vodio međunarodni sudac Dino Blečić. Sudili su nacionalni suci Nevesin Širola i Damir Zrinščak.
PH volo-seniorke: precizno izbijanje (hrvatski-bocarski-savez.hr)
U finalu brzinskog izbijanja Nives je bila bolja od Klare Širole iz ŽBK Kastav. Brončane medalje osvojile su Josipa Lanča i Rozmarija Karuza iz ŽBK Komiža.
PH volo-senirke: brzinsko izbijanje (hrvatski-bocarski-savez.hr)

Datum objave: 11.12.2023.