Natjecanje u 2.HBL – jug na otvorenim terenima

Održana video sjednica Izvršnog odbora HBS-a 16.3.2021.godine.
Na sjednici su pored članova IO-a HBS-a, radi pripreme predstojećih aktivnosti sudjelovali i Milan Gnjidić (Komisija za petanku), Zoran Nasić (Komisija za raffu), Boris Nadenić i Ivo Visković (ZS HBS-a) i Toni Škrabić (povjerenik 2 HBL Jug).

Od zaključka ističemo:

• nastavak natjecanja u 2.HBL – jug na otvorenim terenima  – https://hrvatski-bocarski-savez.hr/cdn/content/2021/03/68-2-Odluka-IO-a-2.HBL-jug.pdf
  • završnica 1.HBL u Komiži, 8. i 9.svibnja 2021.godine
  • Potvrđen je ždrijeb HRL-e
  • Pokrenuta inicijativa za novi projekt Komisije za raffu na području BS SDŽ – Raffa i volo boćanje u školama
  • Formirana Hrvatska petanka liga za 2021.
  • Usvojene promjene kalendara natjecanja HBS-a – odluka o nastavku natjecanja u 2. i 3. HBL-a. Već ovog vikenda kreće 2. HBL jug s zaostalim susretima iz 3. i 4. kola.
  • Usvojene promjene propozicija natjecanja HBL-a usklađene s odlukama Stožera CZ RH –  2. i 3. HBL igraju isključivo na otvorenim boćalištima
  • Usvojen plan priprema reprezentacija za predstojeća međunarodna natjecanja
  • Usvojen plan polaganja i edukacije ZS HBS-a za nove suce iz raffe i petanke
  • Promijenjen termin održavanja Izborne Skupštine HBS-a
  • Usvojen prijedlog promjene Pravilnika o registraciji igrača i boćarskih udruga i šalje se u proceduru za usvajanje na Skupštini.

Datum objave: 17.03.2021.