MI Oran – Marino, Ria i Carrolina u polufinalu

Marino Milićević s 48 pogodaka od 50 izbačaja u četvrtfinalu brzinskog izbijanja (najbolji rezultat dana) uvjerljivo izborio plasman u polufinale.

U polufinalu će se Marino boriti s odličnim Talijanom Stefanom Pergorarom, a drugi polufinalni susret brzinca odigrat će Francuz Alexandre Chirat i Slovenac Martin Zdauc.

Nastavak natjecanja izborile su i boćarice, Ria Vojković je u brzinskom izbijanju pobijedila Francuskinju Pauline Gouilloud i  za ulazak u finale igra protiv Talijanke Serene Traversa.
Carrolina Bajrić je izborila plasman u polufinale preciznog izbijanja, gdje će joj protivnica biti Turkinja Ozturk Buket. U drugom polufinalu igraju Talijanka Valentina Basei i Slovenka Tadeja Petrič.
Od borbe za medalju oprostio se Pero Ćubela koji je zaustavljen u četvrtfinalu preciznog izbijanja.

Rezultati četvrtfinala:

brzinsko (ž)