Međunarodni juniorski turnir u Francuskoj

Izbornik Čedo Vukelić između 12 kandidata, koji su odradili prvi ciklus priprema juniorske reprezentacije na Podvežici od 20.-22.lipnja, odabrao ekipu za nastup u Francuskoj.

Na jakom međunarodnom juniorskom turniru, koji će se održati u francuskom Susvilleu 24. i 25.lipnja, za Hrvatsku će nastupiti Mateo Načinović i Dario Juričić (Vargon), Luka Gašpar (Ploče) i Vedran Glavić (Istra Aluminij).

Na pripremama u Rijeci bili su još i Dajan Jurman, Filip Matijašić (Pazin) i Adrian Radola (Hrboki), uz Duju Pirića (Nada, Split), Alena Dretvića, Marina Vrljića (Vargon), Karla Šabana (Sveti Jakov, Jadranovo) i Gabriela Lorenta Perkova (Primošten).

Na širem spisku izbornika još su bili, ali se ovom prigodom nisu mogli odazvati na pripreme,  Filip Šarić (Pula) i Ivan Laković (Istra Poreč), te Stipe Pivčević (Nada).

Datum objave: 23.06.2017.