III. HBL Istra – Primorje

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Sveti Jakov 9 8 1 0 139 77 62 25
2 Gornji kraj - Ladvić 9 6 1 2 122 94 28 19
3 Lošinj 90 9 5 1 3 122 94 28 16
4 Lučki radnik 9 4 1 4 115 101 14 13
5 Vodnjan 9 4 1 4 99 117 -18 13
6 Ročko Polje 9 4 1 4 123 93 30 12
7 Umag 9 3 2 4 107 109 -2 10
8 Selca Bračana 9 2 1 6 90 126 -36 7
9 Lindar 9 2 1 6 87 129 -42 7
10 Mario Gennari 1954 9 2 0 7 76 140 -64 6

Rezultati:

9. kolo - 17.06.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
VODNJAN Vodnjan - Lindar 12:12
SELCA Selca Bračana - Mario Gennari 1954 16:8
JADRANOVO Sveti Jakov - Ročko Polje 13:10
LOŠINJ Lošinj 90 - Lučki radnik 11:13
CRIKVENICA Gornji kraj - Ladvić - Umag 11:13
8. kolo - 14.06.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Rijeka Lučki radnik - Selca Bračana 14:10
Babići Umag - Lošinj 90 11:13
LINDAR Lindar - Sveti Jakov 9:15
RIJEKA Mario Gennari 1954 - Vodnjan 14:10
ROČKO POLJE Ročko Polje - Gornji kraj - Ladvić 11:13
7. kolo - 13.10.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
RIJEKA Mario Gennari 1954 - Lindar 15:9
VODNJAN Vodnjan - Lučki radnik 14:10
SELCA Selca Bračana - Umag 12:12
MALI LOŠINJ Lošinj 90 - Ročko Polje 12:12
LADVIĆ Gornji kraj - Ladvić - Sveti Jakov 12:12
6. kolo - 06.10.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
LINDAR Lindar - Gornji kraj - Ladvić 8:16
JADRANOVO Sveti Jakov - Lošinj 90 16:8
ROČKO POLJE Ročko Polje - Selca Bračana 19:5
RIJEKA Lučki radnik - Mario Gennari 1954 18:6
BABIĆI Umag - Vodnjan 10:14
5. kolo - 29.09.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
RIJEKA Lučki radnik - Lindar 11:13
LOŠINJ Lošinj 90 - Gornji kraj - Ladvić 20:4
RIJEKA Mario Gennari 1954 - Umag 8:16
VODNJAN Vodnjan - Ročko Polje 14:10
SELCA Selca Bračana - Sveti Jakov 10:14
4. kolo - 22.09.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
LINDAR Lindar - Lošinj 90 11:13
LADVIĆ Gornji kraj - Ladvić - Selca Bračana 20:4
ROČKO POLJE Ročko Polje - Mario Gennari 1954 16:8
UMAG Umag - Lučki radnik 12:12
JADRANOVO Sveti Jakov - Vodnjan 23:1
3. kolo - 15.09.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
SELCA Selca Bračana - Lošinj 90 13:11
RIJEKA Mario Gennari 1954 - Sveti Jakov 6:18
VODNJAN Vodnjan - Gornji kraj - Ladvić 11:13
BABIĆI Umag - Lindar 18:6
RIJEKA Lučki radnik - Ročko Polje 16:8
2. kolo - 05.09.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
LADVIĆ Gornji kraj - Ladvić - Mario Gennari 1954 19:5
MALI LOŠINJ Lošinj 90 - Vodnjan 16:8
RIJEKA Sveti Jakov - Lučki radnik 13:11
ROČKO POLJE Ročko Polje - Umag 18:6
LINDAR Lindar - Selca Bračana 13:11
1. kolo - 01.09.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
ROČKO POLJE Ročko Polje - Lindar 18:6
BABIĆI Umag - Sveti Jakov 9:15
RIJEKA Lučki radnik - Gornji kraj - Ladvić 10:14
RIJEKA Mario Gennari 1954 - Lošinj 90 6:18
VODNJAN Vodnjan - Selca Bračana 15:9