III. HBL Istra – Primorje

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Labin 14 11 1 2 207 101 106 34
2 Sveti Jakov 13 9 0 4 168 118 50 27
3 Umag 13 8 0 5 165 121 44 24
4 Lindar 13 6 3 4 139 147 -8 21
5 Gornji kraj - Ladvić 13 6 2 5 140 146 -6 20
6 Vodnjan 13 6 1 6 151 135 16 19
7 Ročko Polje 13 5 1 7 116 170 -54 16
8 Lučki radnik 13 4 3 6 126 160 -34 15
9 Kastav 13 3 2 8 128 158 -30 11
10 Zamet 14 0 3 11 112 196 -84 3

Rezultati:

14. kolo - 10.05.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
LABIN Labin - Zamet 20:2
13. kolo - 19.05.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
PAZIN Lindar - Vodnjan 12:10
MARIJA NA KRASU Umag - Sveti Jakov 10:12
KASTAV Kastav - Lučki radnik 11:11
RIJEKA Zamet - Ročko Polje 8:14
RIJEKA Gornji kraj - Ladvić - Labin 8:14
12. kolo - 12.05.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
RIJEKA Lučki radnik - Zamet 16:6
RIJEKA Sveti Jakov - Kastav 17:5
PULA Vodnjan - Labin 12:10
PAZIN Lindar - Umag 12:10
KOZARI Ročko Polje - Gornji kraj - Ladvić 13:9
11. kolo - 05.05.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
MARIJA NA KRASU Umag - Vodnjan 16:6
DRAŽICE Kastav - Lindar 11:11
RIJEKA Zamet - Sveti Jakov 6:16
RIJEKA Gornji kraj - Ladvić - Lučki radnik 12:10
LABIN Labin - Ročko Polje 18:4
10. kolo - 28.04.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Marinići Kastav - Umag 6:16
Rijeka Lučki radnik - Labin 11:11
Jadranovo Sveti Jakov - Gornji kraj - Ladvić 10:12
Pazin Lindar - Zamet 12:10
VODNJAN Vodnjan - Ročko Polje 14:8
9. kolo - 20.04.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
JADRANOVO Sveti Jakov - Labin 9:13
KASTAV Kastav - Vodnjan 12:10
Marija na Krasu Umag - Zamet 18:4
LINDAR Lindar - Gornji kraj - Ladvić 11:11
Rijeka Lučki radnik - Ročko Polje 11:11
8. kolo - 07.04.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Rijeka Zamet - Kastav 10:12
Pula Vodnjan - Lučki radnik 18:4
Ročko Polje Ročko Polje - Sveti Jakov 14:8
Labin Labin - Lindar 19:3
Rijeka Gornji kraj - Ladvić - Umag 15:7
7. kolo - 14.10.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Rijeka Zamet - Vodnjan 11:11
Kastav Kastav - Gornji kraj - Ladvić 14:8
Marija na Krasu Umag - Labin 15:7
Lindar Lindar - Ročko Polje 22:0
Jadranovo Sveti Jakov - Lučki radnik 14:8
6. kolo - 07.10.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Rijeka Lučki radnik - Lindar 8:14
Kozari Ročko Polje - Umag 8:14
Pazin Labin - Kastav 12:10
Ladvić Gornji kraj - Ladvić - Zamet 11:11
Vodnjan Vodnjan - Sveti Jakov 10:12
5. kolo - 30.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ladvić Gornji kraj - Ladvić - Vodnjan 12:10
Rijeka Zamet - Labin 10:12
Kastav Kastav - Ročko Polje 10:12
Marija na Krasu Umag - Lučki radnik 15:7
Lindar Lindar - Sveti Jakov 8:14
4. kolo - 23.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodnjan Vodnjan - Lindar 13:9
Jadranovo Sveti Jakov - Umag 18:4
Rijeka Lučki radnik - Kastav 15:7
Ročko polje Ročko Polje - Zamet 14:8
Labin Labin - Gornji kraj - Ladvić 19:3
3. kolo - 16.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Labin Labin - Vodnjan 17:5
Ladvić Gornji kraj - Ladvić - Ročko Polje 17:5
Rijeka Zamet - Lučki radnik 9:13
Kastav Kastav - Sveti Jakov 10:12
Marija na Krasu Umag - Lindar 20:2
2. kolo - 09.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodnjan Vodnjan - Umag 14:8
Lindar Lindar - Kastav 12:10
Jadranovo Sveti Jakov - Zamet 16:6
Rijeka Lučki radnik - Gornji kraj - Ladvić 12:10
Ročko polje Ročko Polje - Labin 9:13
1. kolo - 02.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Labin Labin - Lučki radnik 22:0
Ladvić Gornji kraj - Ladvić - Sveti Jakov 12:10
Rijeka Zamet - Lindar 11:11
Marija na Krasu Umag - Kastav 12:10
Ročko polje Ročko Polje - Vodnjan 4:18