II. HBL Dubrovnik – Neretva

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Postranje 10 8 0 2 156 84 72 24
2 Umčani 10 7 0 3 145 95 50 21
3 Omladinac 10 7 0 3 140 100 40 21
4 ŠBK Rijeka Mandaljena 10 7 0 3 126 114 12 21
5 Torcida Osojnik 10 6 0 4 133 107 26 18
6 Slaven Gruda 10 5 0 5 143 97 46 15
7 HVIDR-a Gromača Dubrovnik 10 4 1 5 109 131 -22 13
8 Prud 10 4 1 5 103 137 -34 13
9 SUM Mokošica 10 1 0 9 76 164 -88 3
10 Sokol Dubravka 10 0 0 10 69 171 -102 0

Rezultati:

10. kolo - 13.04.2024.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Osojnik Torcida Osojnik - Prud 16:8
Dubravka Sokol Dubravka - Umčani 10:14
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Omladinac 10:14
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Postranje 9:15
Srebreno Slaven Gruda - SUM Mokošica 17:7
9. kolo - 24.10.2023.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Osojnik Torcida Osojnik - SUM Mokošica 17:7
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Umčani 14:10
Dubravka Sokol Dubravka - Postranje 7:17
Vodovađa Omladinac - Slaven Gruda 13:11
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Prud 12:12
8. kolo - 22.10.2023.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Donji Brgat Postranje - ŠBK Rijeka Mandaljena 21:3
Metković Prud - Sokol Dubravka 16:8
Umčani Umčani - Omladinac 14:10
Komolac SUM Mokošica - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 9:15
Gruda Slaven Gruda - Torcida Osojnik 10:14
7. kolo - 14.10.2023.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodovađa Omladinac - Postranje 13:11
Umčani Umčani - Slaven Gruda 18:6
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Prud 18:6
Dubravka Sokol Dubravka - SUM Mokošica 9:15
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Torcida Osojnik 16:8
6. kolo - 08.10.2023.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Metković Prud - Omladinac 10:14
Komolac SUM Mokošica - ŠBK Rijeka Mandaljena 9:15
Donji Brgat Postranje - Umčani 16:8
Osojnik Torcida Osojnik - Sokol Dubravka 19:5
Gruda Slaven Gruda - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 22:2
5. kolo - 01.10.2023.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Umčani Umčani - Prud 20:4
Vodovađa Omladinac - SUM Mokošica 18:6
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Torcida Osojnik 15:9
Dubravka Sokol Dubravka - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 6:18
Donji Brgat Postranje - Slaven Gruda 9:15
4. kolo - 23.09.2023.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Gruda Slaven Gruda - Sokol Dubravka 20:4
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - ŠBK Rijeka Mandaljena 16:8
Metković Prud - Postranje 6:18
Osojnik Torcida Osojnik - Omladinac 14:10
Komolac SUM Mokošica - Umčani 7:17
3. kolo - 15.09.2023.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodovađa Omladinac - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 20:4
Metković Prud - Slaven Gruda 13:11
Umčani Umčani - Torcida Osojnik 9:15
Donji Brgat Postranje - SUM Mokošica 20:4
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Sokol Dubravka 14:10
2. kolo - 09.09.2023.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Gruda Slaven Gruda - ŠBK Rijeka Mandaljena 9:15
Osojnik Torcida Osojnik - Postranje 11:13
Dubravka Sokol Dubravka - Omladinac 6:18
Komolac SUM Mokošica - Prud 10:14
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Umčani 9:15
1. kolo - 02.09.2023.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodovađa Omladinac - ŠBK Rijeka Mandaljena 10:14
Metković Prud - Torcida Osojnik 14:10
Umčani Umčani - Sokol Dubravka 20:4
Srebreno SUM Mokošica - Slaven Gruda 2:22
Donji Brgat Postranje - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 16:8