II. HBL Dubrovnik – Neretva

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Torcida Osojnik 16 13 2 1 248 136 112 41
2 Slaven Gruda 17 11 1 5 222 186 36 34
3 Slivno 17 10 3 4 234 174 60 33
4 ŠBK Rijeka Mandaljena 17 9 2 6 237 171 66 29
5 Postranje 17 9 2 6 219 189 30 29
6 Umčani 17 8 1 8 191 217 -26 22
7 Omladinac 17 5 2 10 186 222 -36 17
8 HVIDR-a Gromača Dubrovnik 17 5 1 11 179 229 -50 16
9 SUM Mokošica 17 2 3 12 164 244 -80 9
10 Ploče 16 2 3 11 136 248 -112 9

Rezultati:

17. kolo - 19.06.2022.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Slivno 12:12
Umčani Umčani - Omladinac 18:6
Mokošica SUM Mokošica - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 9:15
Donji Brgat Postranje - Slaven Gruda 9:15
16. kolo - 12.06.2022.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Metković Slivno - Omladinac 20:4
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Torcida Osojnik 10:14
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Umčani 8:16
Ploče Ploče - Postranje 12:12
Gruda Slaven Gruda - SUM Mokošica 16:8
15. kolo - 02.06.2022.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Donji Brgat Postranje - ŠBK Rijeka Mandaljena 11:13
Osojnik Torcida Osojnik - Slivno 18:6
Vodovađa Omladinac - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 13:11
Gruda Umčani - Slaven Gruda 20:4
Srebreno SUM Mokošica - Ploče 12:12
14. kolo - 28.05.2022.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ploče Ploče - Umčani 10:14
Gruda Slaven Gruda - Omladinac 16:8
Osojnik Torcida Osojnik - Postranje 22:2
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - SUM Mokošica 14:10
Metković Slivno - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 11:13
13. kolo - 21.05.2022.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Donji Brgat Postranje - Slivno 18:6
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Slaven Gruda 8:16
Umčani Umčani - ŠBK Rijeka Mandaljena 14:10
Komolac SUM Mokošica - Torcida Osojnik 10:14
Vodovađa Omladinac - Ploče 18:6
12. kolo - 14.05.2022.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Donji Brgat Postranje - SUM Mokošica 15:9
Ploče Ploče - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 8:16
Osojnik Torcida Osojnik - Umčani 20:4
Metković Slivno - Slaven Gruda 17:7
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Omladinac 16:8
11. kolo - 07.05.2022.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Gruda Slaven Gruda - Ploče 22:2
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - ŠBK Rijeka Mandaljena 10:14
Umčani Umčani - Postranje 8:16
Komolac SUM Mokošica - Slivno 12:12
Vodovađa Omladinac - Torcida Osojnik 12:12
10. kolo - 28.04.2022.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Slaven Gruda 21:3
Donji Brgat Postranje - Omladinac 13:11
Komolac SUM Mokošica - Umčani 17:7
Metković Slivno - Ploče 20:4
Osojnik Torcida Osojnik - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 21:3
9. kolo - 23.04.2022.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Donji Brgat Postranje - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 17:7
Umčani Umčani - Slivno 7:17
Osojnik Torcida Osojnik - Slaven Gruda 13:11
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Ploče 18:6
Komolac SUM Mokošica - Omladinac 12:12
8. kolo - 09.04.2022.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Gruda Slaven Gruda - Postranje 14:10
Ploče Ploče - Torcida Osojnik 8:16
Vodovađa Omladinac - Umčani 10:14
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - SUM Mokošica 18:6
Metković Slivno - ŠBK Rijeka Mandaljena 13:11
7. kolo - 16.10.2021.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Donji Brgat Postranje - Ploče 21:3
Vodovađa Omladinac - Slivno 10:14
Umčani Umčani - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 12:12
Komolac SUM Mokošica - Slaven Gruda 11:13
Osojnik Torcida Osojnik - ŠBK Rijeka Mandaljena 14:10
6. kolo - 10.10.2021.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Metković Slivno - Torcida Osojnik 14:10
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Postranje 10:14
Metković Ploče - SUM Mokošica 11:13
Gruda Slaven Gruda - Umčani 24:0
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Omladinac 8:16
5. kolo - 03.10.2021.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Slivno 10:14
Vodovađa Omladinac - Slaven Gruda 10:14
Umčani Umčani - Ploče 22:2
Komolac SUM Mokošica - ŠBK Rijeka Mandaljena 4:20
Srebreno Postranje - Torcida Osojnik 12:12
4. kolo - 25.09.2021.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ploče Ploče - Omladinac 15:9
Gruda Slaven Gruda - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 16:8
Osojnik Torcida Osojnik - SUM Mokošica 20:4
Metković Slivno - Postranje 19:5
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Umčani 18:6
3. kolo - 18.09.2021.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Gruda Slaven Gruda - Slivno 13:11
Umčani Umčani - Torcida Osojnik 10:14
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Ploče 17:7
Komolac SUM Mokošica - Postranje 9:15
Vodovađa Omladinac - ŠBK Rijeka Mandaljena 14:10
2. kolo - 11.09.2021.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 18:6
Donji Brgat Postranje - Umčani 19:5
Ploče Ploče - Slaven Gruda 18:6
Osojnik Torcida Osojnik - Omladinac 13:11
Metković Slivno - SUM Mokošica 16:8
1. kolo - 04.09.2021.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Gruda Slaven Gruda - ŠBK Rijeka Mandaljena 12:12
Ploče Ploče - Slivno 12:12
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Torcida Osojnik 9:15
Vodovađa Omladinac - Postranje 14:10
Umčani Umčani - SUM Mokošica 14:10