III. HBL Dubrovnik – Neretva

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Torcida Osojnik 7 5 1 1 92 76 16 16
2 Omladinac 7 4 1 2 98 70 28 13
3 Prud 7 4 1 2 89 79 10 13
4 Slivno 7 3 2 2 98 70 28 11
5 ŠBK Rijeka Mandaljena 7 3 2 2 91 77 14 11
6 Ploče 7 3 0 4 84 84 0 9
7 Umčani 7 3 0 4 84 84 0 9
8 HVIDR-a Gromača Dubrovnik 7 3 0 4 82 86 -4 9
9 Sokol Dubravka 7 2 1 4 71 97 -26 7
10 Gornja Vrućica 7 1 0 6 51 117 -66 3

Rezultati:

7. kolo - 17.10.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Metković Prud - Gornja Vrućica 20:4
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Slivno 16:8
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Ploče 14:10
Vodovađa Omladinac - Torcida Osojnik 11:13
Umčani Umčani - Sokol Dubravka 13:11
6. kolo - 10.10.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodovađa Sokol Dubravka - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 13:11
Ploče Ploče - ŠBK Rijeka Mandaljena 15:9
Osojnik Torcida Osojnik - Umčani 14:10
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - Omladinac 4:20
Metković Slivno - Prud 11:13
5. kolo - 03.10.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 10:14
Metković Prud - Ploče 14:10
Vodovađa Omladinac - Slivno 12:12
Umčani Umčani - Gornja Vrućica 18:6
Osojnik Torcida Osojnik - Sokol Dubravka 13:11
4. kolo - 26.09.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Sokol Dubravka 12:12
Metković Ploče - Omladinac 9:15
Metković Slivno - Umčani 14:10
Putniković Gornja Vrućica - Torcida Osojnik 6:18
Srebreno HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Prud 8:16
3. kolo - 19.09.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Metković Prud - ŠBK Rijeka Mandaljena 12:12
Osojnik Torcida Osojnik - Slivno 12:12
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - Sokol Dubravka 16:8
Vodovađa Omladinac - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 13:11
Umčani Umčani - Ploče 14:10
2. kolo - 12.09.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodovađa Sokol Dubravka - Prud 14:10
Ploče Ploče - Torcida Osojnik 16:8
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Umčani 14:10
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Omladinac 17:7
Metković Slivno - Gornja Vrućica 19:5
1. kolo - 06.09.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodovađa Omladinac - Prud 20:4
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - Ploče 10:14
Osojnik Torcida Osojnik - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 14:10
Umčani Umčani - ŠBK Rijeka Mandaljena 9:15
Metković Slivno - Sokol Dubravka 22:2