III. HBL Dubrovnik – Neretva

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Torcida Osojnik 10 8 1 1 133 107 26 25
2 Omladinac 10 5 2 3 128 112 16 17
3 ŠBK Rijeka Mandaljena 10 4 2 4 124 116 8 14
4 Sokol Dubravka 9 4 2 3 109 107 2 14
5 HVIDR-a Gromača Dubrovnik 10 4 0 6 112 128 -16 12
6 Umčani 9 3 1 5 107 109 -2 10
7 Prud 8 3 1 4 87 105 -18 10
8 Slivno 9 2 3 4 110 106 4 9
9 Ploče 9 3 0 6 98 118 -20 9

Rezultati:

11. kolo - 02.05.2021.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Osojnik Torcida Osojnik - Ploče 16:8
Vodovađa Omladinac - ŠBK Rijeka Mandaljena 14:10
Umčani Umčani - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 18:6
10. kolo - 24.04.2021.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Donji Brgat ŠBK Rijeka Mandaljena - Umčani 13:11
Vodovađa Sokol Dubravka - Slivno 12:12
Umčani Prud - Omladinac 10:14
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Torcida Osojnik 11:13
9. kolo - 17.04.2021.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Donji Brgat ŠBK Rijeka Mandaljena - Torcida Osojnik 10:14
Vodovađa Omladinac - Sokol Dubravka 10:14
Ploče Ploče - Slivno 16:8
8. kolo - 10.04.2021.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Umčani Umčani - Omladinac 12:12
Vodovađa Sokol Dubravka - Ploče 20:4
Ploče Slivno - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 11:13
Osojnik Torcida Osojnik - Prud 16:8
7. kolo - 17.10.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Slivno 16:8
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Ploče 14:10
Vodovađa Omladinac - Torcida Osojnik 11:13
Umčani Umčani - Sokol Dubravka 13:11
6. kolo - 10.10.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodovađa Sokol Dubravka - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 13:11
Ploče Ploče - ŠBK Rijeka Mandaljena 15:9
Osojnik Torcida Osojnik - Umčani 14:10
Metković Slivno - Prud 11:13
5. kolo - 03.10.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 10:14
Metković Prud - Ploče 14:10
Vodovađa Omladinac - Slivno 12:12
Osojnik Torcida Osojnik - Sokol Dubravka 13:11
4. kolo - 26.09.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Sokol Dubravka 12:12
Metković Ploče - Omladinac 9:15
Metković Slivno - Umčani 14:10
Srebreno HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Prud 8:16
3. kolo - 19.09.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Metković Prud - ŠBK Rijeka Mandaljena 12:12
Osojnik Torcida Osojnik - Slivno 12:12
Vodovađa Omladinac - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 13:11
Umčani Umčani - Ploče 14:10
2. kolo - 12.09.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodovađa Sokol Dubravka - Prud 14:10
Ploče Ploče - Torcida Osojnik 16:8
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Umčani 14:10
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Omladinac 17:7
1. kolo - 06.09.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodovađa Omladinac - Prud 20:4
Osojnik Torcida Osojnik - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 14:10
Umčani Umčani - ŠBK Rijeka Mandaljena 9:15
Metković Slivno - Sokol Dubravka 22:2