III. HBL Dubrovnik – Neretva

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Gornja Vrućica 9 5 3 1 128 88 40 18
2 Slaven Gruda 9 6 0 3 107 109 -2 18
3 Omladinac 9 5 0 4 124 92 32 15
4 Umčani 9 4 2 3 111 105 6 14
5 ŠBK Rijeka Mandaljena 9 3 4 2 115 101 14 13
6 Prud 9 4 0 5 100 116 -16 12
7 Slivno 9 3 2 4 105 111 -6 11
8 Torcida Osojnik 9 2 4 3 104 112 -8 10
9 Ploče 9 2 2 5 94 122 -28 8
10 HVIDR-a Gromača Dubrovnik 9 2 1 6 92 124 -32 7

Rezultati:

9. kolo - 20.06.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ploče Ploče - Torcida Osojnik 14:10
Vodovađa Slaven Gruda - Prud 20:4
Metković Slivno - Omladinac 14:10
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Gornja Vrućica 2:22
Umčani Umčani - ŠBK Rijeka Mandaljena 12:12
8. kolo - 14.06.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - Umčani 14:10
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Ploče 12:12
Osojnik Torcida Osojnik - Slivno 12:12
Metković Prud - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 13:11
Vodovađa Omladinac - Slaven Gruda 24:0
7. kolo - 12.10.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodovađa Slaven Gruda - Torcida Osojnik 15:9
Umčani Umčani - Prud 14:10
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - ŠBK Rijeka Mandaljena 12:12
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Omladinac 17:7
Metković Slivno - Ploče 14:10
6. kolo - 05.10.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ploče Ploče - Slaven Gruda 19:5
Metković Prud - Gornja Vrućica 10:14
Osojnik Torcida Osojnik - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 12:12
Vodovađa Omladinac - Umčani 16:8
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Slivno 14:10
5. kolo - 28.09.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodovađa Slaven Gruda - Slivno 15:9
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Ploče 17:7
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - Omladinac 14:10
Metković Prud - ŠBK Rijeka Mandaljena 13:11
Umčani Umčani - Torcida Osojnik 15:9
4. kolo - 21.09.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - Slaven Gruda 16:8
Osojnik Torcida Osojnik - Gornja Vrućica 12:12
Vodovađa Omladinac - Prud 18:6
Ploče Ploče - Umčani 12:12
Metković Slivno - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 16:8
3. kolo - 15.09.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - Ploče 18:6
Vodovađa Omladinac - ŠBK Rijeka Mandaljena 16:8
Umčani Umčani - Slivno 17:7
Metković Prud - Torcida Osojnik 11:13
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Slaven Gruda 9:15
2. kolo - 07.09.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodovađa Slaven Gruda - Umčani 15:9
Metković Prud - Ploče 20:4
Srebreno ŠBK Rijeka Mandaljena - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 18:6
Osojnik Torcida Osojnik - Omladinac 15:9
Metković Slivno - Gornja Vrućica 12:12
1. kolo - 01.09.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Osojnik Torcida Osojnik - ŠBK Rijeka Mandaljena 12:12
Vodovađa Omladinac - Ploče 14:10
Umčani Umčani - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 14:10
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - Slaven Gruda 10:14
Metković Prud - Slivno 13:11