III. HBL Dubrovnik – Neretva

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Postranje 16 12 2 2 207 145 62 38
2 Slaven Gruda 16 10 1 5 208 144 64 31
3 Ploče 16 8 1 7 193 159 34 25
4 Slivno 16 7 4 5 191 161 30 25
5 Gornja Vrućica 16 6 5 5 173 179 -6 23
6 Omladinac 16 7 2 7 162 190 -28 23
7 HVIDR-a Gromača Dubrovnik 16 6 1 9 151 201 -50 19
8 ŠBK Rijeka 16 6 0 10 180 172 8 18
9 Komolac-Ombla 16 5 1 10 150 202 -52 16
10 Donji Brgat 16 4 1 11 145 207 -62 13

Rezultati:

16. kolo - 09.06.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - Komolac-Ombla 15:7
Srebreno ŠBK Rijeka - Ploče 14:8
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Postranje 10:12
Donji Brgat Donji Brgat - Omladinac 11:11
Vodovađa Slaven Gruda - Slivno 11:11
15. kolo - 02.06.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodovađa Omladinac - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 13:9
Metković Slivno - Donji Brgat 14:8
Srebreno Postranje - ŠBK Rijeka 13:9
Ploče Ploče - Gornja Vrućica 11:11
Komolac Komolac-Ombla - Slaven Gruda 10:12
14. kolo - 25.05.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka - Omladinac 17:5
Vodovađa Slaven Gruda - Donji Brgat 20:2
Komolac - Brgat Komolac-Ombla - Ploče 12:10
Srebreno HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Slivno 11:11
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - Postranje 11:11
13. kolo - 19.05.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Metković Slivno - ŠBK Rijeka 19:3
Srebreno Postranje - Komolac-Ombla 16:6
SRE Donji Brgat - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 6:16
Ploče Ploče - Slaven Gruda 13:9
Vodovađa Omladinac - Gornja Vrućica 12:10
12. kolo - 11.05.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ploče Ploče - Postranje 14:8
Vodovađa Slaven Gruda - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 16:6
Metković Gornja Vrućica - Slivno 11:11
Srebreno ŠBK Rijeka - Donji Brgat 20:2
Komolac Komolac-Ombla - Omladinac 10:12
11. kolo - 04.05.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Postranje - Slaven Gruda 12:10
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - ŠBK Rijeka 14:8
Metković Slivno - Komolac-Ombla 21:1
Donji Brgat Donji Brgat - Gornja Vrućica 8:14
Vodovađa Omladinac - Ploče 13:9
10. kolo - 27.04.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ploče Ploče - Slivno 10:12
Komolac Komolac-Ombla - Donji Brgat 14:8
Vodovađa Slaven Gruda - ŠBK Rijeka 12:10
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 12:10
Srebreno Postranje - Omladinac 14:8
9. kolo - 20.04.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ploče Ploče - Donji Brgat 14:8
Vodovađa Omladinac - Slaven Gruda 4:18
Srebreno Postranje - Slivno 16:6
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - ŠBK Rijeka 12:10
Komolac Komolac-Ombla - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 18:4
8. kolo - 13.04.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka - Komolac-Ombla 15:7
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Ploče 12:10
Metković Slivno - Omladinac 18:4
Donji Brgat Donji Brgat - Postranje 6:16
Vodovađa Slaven Gruda - Gornja Vrućica 16:6
7. kolo - 13.10.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ploče Ploče - ŠBK Rijeka 17:5
Komolac Komolac-Ombla - Gornja Vrućica 14:8
Vodovođa Omladinac - Donji Brgat 13:9
Metković Slivno - Slaven Gruda 14:8
Srebreno Postranje - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 16:6
6. kolo - 06.10.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka - Postranje 10:12
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Omladinac 12:10
Vodovađa Slaven Gruda - Komolac-Ombla 16:6
Donji Brgat Donji Brgat - Slivno 18:4
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - Ploče 13:9
5. kolo - 29.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Ploče Ploče - Komolac-Ombla 16:6
Metković Slivno - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 15:7
Donji Brgat Donji Brgat - Slaven Gruda 15:7
Vodovađa Omladinac - ŠBK Rijeka 12:10
Postranje Postranje - Gornja Vrućica 16:6
4. kolo - 23.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Komolac Komolac-Ombla - Postranje 11:11
Vodovađa Slaven Gruda - Ploče 8:14
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Donji Brgat 12:10
Srebreno ŠBK Rijeka - Slivno 14:8
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - Omladinac 11:11
3. kolo - 15.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Postranje - Ploče 14:8
Donji Brgat Donji Brgat - ŠBK Rijeka 12:10
Vodovađa Omladinac - Komolac-Ombla 16:6
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Slaven Gruda 3:19
Metković Slivno - Gornja Vrućica 11:11
2. kolo - 08.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Vodovađa Slaven Gruda - Postranje 14:8
Komolac Komolac-Ombla - Slivno 12:10
Srebreno ŠBK Rijeka - HVIDR-a Gromača Dubrovnik 15:7
Gornja Vrućica Gornja Vrućica - Donji Brgat 12:10
Ploče Ploče - Omladinac 14:8
1. kolo - 01.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno ŠBK Rijeka - Slaven Gruda 10:12
Vodovađa Omladinac - Postranje 10:12
Donji Brgat Donji Brgat - Komolac-Ombla 12:10
Gromača HVIDR-a Gromača Dubrovnik - Gornja Vrućica 12:10
Metković Slivno - Ploče 6:16