II. HBL – sjever

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Funtana 9 8 0 1 129 87 42 24
2 Kukuljanovo 9 6 0 3 124 92 32 18
3 Lovran 9 6 0 3 106 110 -4 18
4 Labin 9 5 0 4 122 94 28 15
5 Sveti Rok Klana 9 4 1 4 107 109 -2 13
6 Marčelji 9 4 1 4 111 105 6 12
7 Sveti Luka 9 3 1 5 105 111 -6 10
8 Sloga Čavle 9 3 0 6 84 132 -48 9
9 Podhum 9 2 2 5 102 114 -12 8
10 Ante Starčević 9 1 1 7 90 126 -36 4

Rezultati:

9. kolo - 20.06.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Lovran Lovran - Sveti Rok Klana 13:11
Funtana Funtana - Marčelji 16:8
Zagreb Ante Starčević - Kukuljanovo 14:10
Podhum Podhum - Labin 10:14
Čavle Sloga Čavle - Sveti Luka 13:11
8. kolo - 13.06.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Kukuljanovo Kukuljanovo - Lovran 18:6
Labin Labin - Sloga Čavle 18:6
Josipovac Sveti Luka - Funtana 11:13
Klana Sveti Rok Klana - Podhum 12:12
Marinići Marčelji - Ante Starčević 12:12
7. kolo - 12.10.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Podhum Podhum - Kukuljanovo 8:16
Funtana Funtana - Labin 14:10
Ika Lovran - Ante Starčević 15:9
Hrastenica Sloga Čavle - Sveti Rok Klana 16:8
Osijek Sveti Luka - Marčelji 18:6
6. kolo - 05.10.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Klana Sveti Rok Klana - Funtana 19:5
Zagreb Ante Starčević - Podhum 8:16
Labin Labin - Sveti Luka 20:4
Kukuljanovo Kukuljanovo - Sloga Čavle 22:2
Marčelji Marčelji - Lovran 20:4
5. kolo - 28.09.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Podhum Podhum - Lovran 10:14
Čavle Sloga Čavle - Ante Starčević 14:10
Josipovac Sveti Luka - Sveti Rok Klana 20:4
Funtana Funtana - Kukuljanovo 18:6
Labin Labin - Marčelji 17:7
4. kolo - 21.09.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Zagreb Ante Starčević - Funtana 9:15
Klana Sveti Rok Klana - Labin 15:9
Kukuljanovo Kukuljanovo - Sveti Luka 16:8
Marčelji Marčelji - Podhum 16:8
Ika Lovran - Sloga Čavle 13:11
3. kolo - 14.09.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Hrastenica Sloga Čavle - Podhum 6:18
Funtana Funtana - Lovran 14:10
Labin Labin - Kukuljanovo 10:14
Josipovac Sveti Luka - Ante Starčević 15:9
Klana Sveti Rok Klana - Marčelji 13:11
2. kolo - 07.09.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Podhum Podhum - Funtana 8:16
Zagreb Ante Starčević - Labin 11:13
Ika Lovran - Sveti Luka 18:6
Kukuljanovo Kukuljanovo - Sveti Rok Klana 15:9
Marčelji Marčelji - Sloga Čavle 14:10
1. kolo - 31.08.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Josipovac Sveti Luka - Podhum 12:12
Kukuljanovo Kukuljanovo - Marčelji 7:17
Klana Sveti Rok Klana - Ante Starčević 16:8
Labin Labin - Lovran 11:13
Funtana Funtana - Sloga Čavle 18:6