II. HBL – sjever

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Marinići 7 6 0 1 102 52 50 18
2 Sveti Rok Klana 7 5 0 2 92 62 30 15
3 Funtana 7 4 0 3 94 60 34 12
4 Sloga Čavle 7 4 0 3 85 69 16 12
5 Podhum 7 4 0 3 84 70 14 12
6 Ante Starčević 7 4 0 3 76 78 -2 12
7 Kukuljanovo 7 3 0 4 76 78 -2 9
8 Marčelji 7 2 0 5 72 82 -10 6
9 Sesvete 7 2 0 5 52 102 -50 6
10 Mario Gennari 7 1 0 6 37 117 -80 2

Rezultati:

7. kolo - 13.10.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Zagreb Ante Starčević - Sloga Čavle 14:8
Marinići Marinići - Podhum 15:7
Funtana Funtana - Sesvete 20:2
Klana Sveti Rok Klana - Kukuljanovo 16:6
Rijeka Mario Gennari - Marčelji 4:18
6. kolo - 06.10.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Zagreb Sesvete - Sveti Rok Klana 10:12
Marinići Marčelji - Ante Starčević 9:13
Rijeka Kukuljanovo - Marinići 7:15
Podhum Podhum - Mario Gennari 18:4
Čavle Sloga Čavle - Funtana 13:9
5. kolo - 29.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Funtana Funtana - Marčelji 15:7
Klana Sveti Rok Klana - Sloga Čavle 15:7
Marinići Marinići - Sesvete 16:6
Zagreb Ante Starčević - Mario Gennari 14:8
Kukuljanovo Kukuljanovo - Podhum 9:13
4. kolo - 22.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Zagreb Sesvete - Kukuljanovo 9:13
Čavle Sloga Čavle - Marinići 14:8
Rijeka Mario Gennari - Funtana 12:10
Marinići Marčelji - Sveti Rok Klana 6:16
Rijeka Podhum - Ante Starčević 12:10
3. kolo - 15.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Marinići Marinići - Marčelji 13:9
Zagreb Sesvete - Podhum 12:10
Klana Sveti Rok Klana - Mario Gennari 17:5
Funtana Funtana - Ante Starčević 20:2
Kukuljanovo Kukuljanovo - Sloga Čavle 12:10
2. kolo - 08.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Podhum Podhum - Funtana 14:8
Zagreb Ante Starčević - Sveti Rok Klana 16:6
Marčelji Marčelji - Kukuljanovo 13:9
Rijeka Mario Gennari - Marinići 2:20
Hrastenica Sloga Čavle - Sesvete 21:1
1. kolo - 01.09.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Dražice Sveti Rok Klana - Funtana 10:12
Hrastenica Sloga Čavle - Podhum 12:10
Kukuljanovo Kukuljanovo - Mario Gennari 20:2
Zagreb Sesvete - Marčelji 12:10
Marinići Marinići - Ante Starčević 15:7