II. HBL – jug

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Hajduk Rašica 15 10 3 2 224 136 88 33
2 Otok 15 10 0 5 204 156 48 30
3 Komolac 15 9 2 4 208 152 56 29
4 Imotski 15 8 2 5 194 166 28 26
5 Župa dubrovačka HE 15 8 2 5 189 171 18 26
6 Vir 15 7 2 6 190 170 20 23
7 Zlatan otok 15 4 4 7 171 189 -18 16
8 Gorčina 15 4 3 8 161 199 -38 15
9 Naklice 15 4 1 10 144 216 -72 13
10 Postranje 15 1 1 13 115 245 -130 4

Rezultati:

15. kolo - 07.03.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Putnikovići Komolac - Naklice 18:6
Imotski Imotski - Vir 17:7
Jelsa Zlatan otok - Postranje 18:6
Bast Gorčina - Otok 8:16
Srebreno Hajduk Rašica - Župa dubrovačka HE 14:10
14. kolo - 29.02.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Zadar Vir - Zlatan otok 12:12
Sinj Otok - Naklice 15:9
Srebreno Župa dubrovačka HE - Imotski 16:8
Srebreno Postranje - Komolac 11:13
Bast Gorčina - Hajduk Rašica 13:11
13. kolo - 22.02.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Imotski Imotski - Gorčina 16:8
Putnikovići Komolac - Vir 13:11
Jelsa Zlatan otok - Župa dubrovačka HE 16:8
Srebreno Hajduk Rašica - Otok 17:7
Split Naklice - Postranje 16:8
12. kolo - 15.02.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Sinj Otok - Postranje 17:7
Srebreno Župa dubrovačka HE - Komolac 13:11
Srebreno Hajduk Rašica - Imotski 17:7
Bast Gorčina - Zlatan otok 20:4
Zadar Vir - Naklice 18:6
11. kolo - 08.02.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Imotski Imotski - Otok 11:13
Jelsa Zlatan otok - Hajduk Rašica 12:12
Putnikovići Komolac - Gorčina 12:12
Split Naklice - Župa dubrovačka HE 12:12
Srebreno Postranje - Vir 10:14
10. kolo - 01.02.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Imotski Imotski - Zlatan otok 19:5
Sinj Otok - Vir 14:10
Srebreno Župa dubrovačka HE - Postranje 18:6
Bast Gorčina - Naklice 19:5
Srebreno Hajduk Rašica - Komolac 13:11
9. kolo - 26.01.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Hajduk Rašica - Naklice 18:6
Imotski Imotski - Komolac 14:10
Jelsa Zlatan otok - Otok 8:16
Srebreno Župa dubrovačka HE - Vir 12:12
Bast Gorčina - Postranje 20:4
8. kolo - 19.01.2020.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Split Naklice - Imotski 11:13
Srebreno Postranje - Hajduk Rašica 6:18
Sinj Otok - Župa dubrovačka HE 13:11
Zadar Vir - Gorčina 20:4
Putnikovići Komolac - Zlatan otok 16:8
7. kolo - 14.12.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Imotski Imotski - Postranje 20:4
Putnikovići Komolac - Otok 16:8
Bast Gorčina - Župa dubrovačka HE 10:14
Srebreno Hajduk Rašica - Vir 18:6
Jelsa Zlatan otok - Naklice 22:2
6. kolo - 07.12.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Župa dubrovačka HE - Hajduk Rašica 8:16
Zadar Vir - Imotski 16:8
Sinj Otok - Gorčina 18:6
Srebreno Postranje - Zlatan otok 12:12
Split Naklice - Komolac 9:15
5. kolo - 30.11.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Jelsa Zlatan otok - Vir 14:10
Split Naklice - Otok 14:10
Putnikovići Komolac - Postranje 18:6
Imotski Imotski - Župa dubrovačka HE 11:13
Srebreno Hajduk Rašica - Gorčina 22:2
4. kolo - 23.11.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Sinj Otok - Hajduk Rašica 18:6
Zadar Vir - Komolac 14:10
Srebreno Župa dubrovačka HE - Zlatan otok 13:11
Bast Gorčina - Imotski 12:12
Srebreno Postranje - Naklice 14:10
3. kolo - 16.11.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Imotski Imotski - Hajduk Rašica 12:12
Putnikovići Komolac - Župa dubrovačka HE 16:8
Jelsa Zlatan otok - Gorčina 12:12
Split Naklice - Vir 13:11
Srebreno Postranje - Otok 5:19
2. kolo - 02.11.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Župa dubrovačka HE - Naklice 15:9
Zadar Vir - Postranje 14:10
Sinj Otok - Imotski 11:13
Srebreno Hajduk Rašica - Zlatan otok 18:6
Bast Gorčina - Komolac 7:17
1. kolo - 26.10.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Jelsa Zlatan otok - Imotski 11:13
Split Naklice - Gorčina 16:8
Srebreno Postranje - Župa dubrovačka HE 6:18
Zadar Vir - Otok 15:9
Putnikovići Komolac - Hajduk Rašica 12:12