II. HBL – jug

Poredak: Klub: Broj utakmica Broj pobjeda Neriješeno Broj poraza + - Poeni razlike Bodova
1 Primošten 11 9 1 1 157 85 72 28
2 Hajduk Rašica 11 7 0 4 128 114 14 21
3 Vir 11 6 1 4 132 110 22 19
4 Župa dubrovačka 11 6 0 5 123 119 4 18
5 Zlatan otok 11 5 1 5 134 108 26 16
6 Komolac 11 5 0 6 121 121 0 15
7 Otok 11 4 2 5 118 124 -6 14
8 Hidroelektrana Dubrovnik 11 4 1 6 113 129 -16 13
9 Naklice 11 4 0 7 99 143 -44 12
10 Umčani 11 1 2 8 85 157 -72 5

Rezultati:

11. kolo - 16.02.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Zadar Vir - Hidroelektrana Dubrovnik 14:8
Srebreno Komolac - Zlatan otok 20:2
Srebreno Hajduk Rašica - Primošten 7:15
Split Naklice - Župa dubrovačka 9:13
Sinj Otok - Umčani 18:4
10. kolo - 09.02.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Hidroelektrana Dubrovnik - Naklice 18:4
Srebreno Župa dubrovačka - Hajduk Rašica 14:8
Metković Umčani - Zlatan otok 11:11
Šibenik Primošten - Komolac 16:6
Sinj Otok - Vir 11:11
9. kolo - 02.02.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Zadar Vir - Umčani 18:4
Šibenik Primošten - Zlatan otok 14:8
Sinj Otok - Naklice 12:10
Srebreno Župa dubrovačka - Komolac 8:14
Srebreno Hidroelektrana Dubrovnik - Hajduk Rašica 9:13
8. kolo - 26.01.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Komolac - Hidroelektrana Dubrovnik 13:9
Jelsa Zlatan otok - Župa dubrovačka 18:4
Metković Umčani - Primošten 8:14
Srebreno Hajduk Rašica - Otok 13:9
Split Naklice - Vir 15:7
7. kolo - 19.01.2019.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Sinj Otok - Komolac 12:10
Zadar Vir - Hajduk Rašica 13:9
Srebreno Župa dubrovačka - Primošten 13:9
Split Naklice - Umčani 12:10
Srebreno Hidroelektrana Dubrovnik - Zlatan otok 14:8
6. kolo - 08.12.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Jelsa Zlatan otok - Otok 17:5
Metković Umčani - Župa dubrovačka 8:14
Srebreno Komolac - Vir 14:8
Šibenik Primošten - Hidroelektrana Dubrovnik 19:3
Srebreno Hajduk Rašica - Naklice 14:8
5. kolo - 01.12.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Zadar Vir - Zlatan otok 16:6
Sinj Otok - Primošten 11:11
Srebreno Hidroelektrana Dubrovnik - Župa dubrovačka 15:7
Srebreno Hajduk Rašica - Umčani 13:9
Split Naklice - Komolac 12:10
4. kolo - 24.11.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Jelsa Zlatan otok - Naklice 18:4
Šibenik Primošten - Vir 17:5
Srebreno Komolac - Hajduk Rašica 6:16
Metković Umčani - Hidroelektrana Dubrovnik 11:11
Srebreno Župa dubrovačka - Otok 17:5
3. kolo - 17.11.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Srebreno Komolac - Umčani 14:8
Zadar Vir - Župa dubrovačka 18:4
Sinj Otok - Hidroelektrana Dubrovnik 15:7
Srebreno Hajduk Rašica - Zlatan otok 15:7
Split Naklice - Primošten 9:13
2. kolo - 10.11.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Jelsa Zlatan otok - Komolac 17:5
Šibenik Primošten - Hajduk Rašica 16:6
Metković Umčani - Otok 12:10
Srebreno Hidroelektrana Dubrovnik - Vir 12:10
Srebreno Župa dubrovačka - Naklice 21:1
1. kolo - 03.11.2018.
Mjesto Domaćin Gost Rezultat Izvješće
Jelsa Zlatan otok - Umčani 22:0
Srebreno Komolac - Primošten 9:13
Zadar Vir - Otok 12:10
Srebreno Hajduk Rašica - Župa dubrovačka 14:8
Split Naklice - Hidroelektrana Dubrovnik 15:7